Binance %20 İndirim

Binance Coin (BNB) Teknik Analiz: BNB Yatırımcısını Neler Bekliyor?

Binance Coin (BNB) fiyatı daha güçlü bir duruş sergilerken, diğer kripto para birimlerinin çoğu dipleri gördü ve Ethereum Merge’ün ardından gün içi çöküşten kurtulamadı. Kripto para birimine yönelik ana akım desteğin yavaşlaması nedeniyle piyasalarda geri çekilme yaşanıyor. Matt Damon ve Lebron James gibi isimlerin de kripto para birimi reklamlarını geri çekmek istemeleriyle, bu, tüm kripto endüstrinin çöküşünün ana nedeni oldu.

BNB fiyatı direnmeye çalışıyor

Binance Coin fiyatı, Ethereum’un Merge yükseltmesi sonrasında fiyat çöküşü ve Bitcoin’in 20.000 doların üzerine çıkamamasıyla zorlu bir kripto para piyasasında gün boyunca mücadele etmeye çalışan bir görüntü çizdi. Ayrıca Matt Damon ve Lebron James’in, dokuz ayda 3 milyar dolarlık bir piyasa değerinden sadece 1 milyar dolara çakılan bir endüstrinin reklamlarına karşı çıkması ünlü isimlere tepki verilmesine de engel oluyor. Buna ek olarak makroekonomik zor koşullar da BNB ve diğer kripto para fiyatları üzerindeki baskıyı artırdı.

BNB’nin fiyatı buna karşı direniyor ve küçük yükseliş denemeleri, ölmekte olan bir sektör için son destek olabilir. Önümüzdeki hafta negatif durum kalır ve Fed odaklı piyasalar 100 baz puanlık sürpriz bir faiz artışı ile gelirse, ilk destek olarak 260 dolara bir düşüş bekleyebiliriz. Bundan sonra, 230 dolar civarındaki alan Binance Coin fiyatının 212.50 dolara ulaşmasından önceki son seviye olacak. Bu da, BNB fiyatının şu anda işlem gördüğü yerden toplamda %22’lik bir düşüş anlamına geliyor.

Öte yandan, fiyat hareketi yeni dipler yapmaktan kaçındığı için şu anda devam etmekte olan toparlanmanın uzaması olasıdır. Yatırımcılar, hafta sonu bazı long pozisyonlar oluşturmak için bu haftanın dibinden daha güvenli bir giriş seviyesi seçebilirler. Buradan da 290 dolara hızlı bir toparlanma mümkün olabilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Avalanche (AVAX) Durdurulamıyor! Yüzde 100'ün Üzerinde Artış Yaşadı

Avalanche Ağında Yeni Gelişmeler ve AVAX Fiyat Tahmini (2 Ekim)

AVAX, ekosistemlerinde her biri iyi bir şey gibi görünen birkaç ilginç gelişmeden sonra son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.