Ana Sayfa / Haberler / Binance Coin %150 Değer Kazandı
Binance Coin %150 Değer Kazandı
Binance Coin %150 Değer Kazandı

Binance Coin %150 Değer Kazandı

Dünyaca tanınan bir kripto para borsasının kendi birimi olan Binance Coin bu yıl toplamda %150 oranında değer kazandı. Şirketin büyük pay sahibi olduğu gelişmede kullanıcı deneyimi de bir o kadar etkili oldu. Kullanıcıları tarafından kısa sürede benimsenmeyi başaran Binance Coin, bu yıl önemli bir çıkış oranı yakalamayı başardı. Yılın başlarında 6 dolar gibi bir değerden işlem gören BNB, yıl sonuna kadar yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

Bloomberg tarafından yapılan habere göre Binance Coin, bu yıl en büyük ilk 10 kripto para içerisinde olup da Bitcoin’den daha çok para kazandıran tek kripto para birimi olmayı başardı. Böylece başarısının bir kez daha göz önüne getirildiği kripto para biriminin hacmi de önemli derecede artış gösterdi. Artık günlük on binlerce işleme ev sahipliği yapan BNB, giderek daha sık kullanılıyor.

Binance Coin %150 Değer Kazandı

Bloomberg tarafından hazırlanan ve yukarıda da görebileceğiniz listede tüm detaylar mevcut. İlk 10 kripto para biriminin bu yılki değişim oranlarının açıklandığı liste CoinMarketCap üzerinden alınan verilerce oluşturuldu. Buna göre BNB, Bitcoin’i de geçerek en fazla büyüyen kripto para birimi olmayı başardı. Birim ederi olarak 15 dolar olan Binance Coin için yapılan gelecek tahminlerinin oldukça olumlu olduğunu da hatırlatmak gerek. Yapılan yorumlara göre kripto para biriminin gelecek yıl daha da fazla büyümesi bekleniyor.

Kripto para biriminin sahibi olan Binance, uluslararası alanda tanınırlığı kanıtlanmış bir şirket oldu. Kısa süre önce de İstanbul’da bir ofis açacakların duyurmuşlardı. Şimdi de bu ofiste çalışacak yöneticilerin arandığı açıklandı. Her geçen gün biraz daha büyüyen şirketin global alandaki başarısı giderek artıyor.

Binance Türkiye Ekibini Kurmaya Başlıyor

 

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Twitch Kripto Para İle Yapılan Ödemelerde %10 İndirim Fırsatı Sunuyor

Twitch, Kripto Para İle Yapılan Ödemelerde %10 İndirim Fırsatı Sunuyor

Ülkemizde ve dünyanın büyük bir bölümünde özellikle oyuncular tarafından sevilen Twitch, kripto para ile yapılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.