Binance %20 İndirim
Binance Hazinesine 1 Milyar Dolarlık USDT Takviyesi Yapıldı
Binance Hazinesine 1 Milyar Dolarlık USDT Takviyesi Yapıldı

Binance Hazinesine 1 Milyar Dolarlık USDT Takviyesi Yapıldı

Dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance, bugün hazinesine 1 milyar dolar değerinde USDT takviyesi yaptı. İşlem haber yayın saatinden yaklaşık yarım saat kadar önce gerçekleşirken Whale Alert tarafından insanlara duyuruldu. İşte detaylar..

Piyasalarda Kırılma Yaşanırken Binance’den Takviye Geldi

Yapılan duyuruya göre yarım saat önce Tether tarafından Binance borsasına ait olduğu bilinen bir cüzdana 1 trilyon USDT transfer edildi. Yaşanan bu transfer bazı yatırımcıları olumlu yönde heyecanlandırırken piyasalarda düşüş durulmuş değil.

22 Ocak günü piyasalarda yaşanan sert düşüşte Binance borsasında bazı sorunlar yaşandığı iddia edilmekte. Kullanıcılar saatlerce işlem yapmakta zorlanırken bazıları da bakiyelerinin yanlış gösterildiğini iddia ediyor. Sosyal medyada sıkça konuşulan bu son olaylar şu anda ise düzelmiş durumda.

Bitcoin’de Yaşanan Son Düşüş Mart 2020 Çöküşüne Benzetildi!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.