Binance %20 İndirim
Binance Heyecanlandıran FC Porto Fan Token Projesini Duyurdu
Binance Heyecanlandıran FC Porto Fan Token Projesini Duyurdu

Binance Heyecanlandıran FC Porto Fan Token Projesini Duyurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan Binance taraftarları ve yatırımcıları heyecanlandıran yeni bir fan token ile karşımızda. Napoli’nin ardından şimdi de FC Porto ile anlaşma yaptığı duyuruldu.

Binance’den FC Porto Fan Token Hamlesi

Hızlı bir şekilde fan token çalışmalarına devam eden Binance şimdi de FC Porto ile anlaşma imzaladı. PORTO adını alacak olan token projesine şimdiden büyük bir ilgi var. Binance Launchpad üzerinde çıkartılan bu proje için de Binance Coin (BNB) kilitlenmesi gerekiyor. Yarın 03:00 itibariyle başlayacak bu kilitleme etkinliği 10 gün sonrasında son bulacak. Bunun ardından ise hesaplardaki BNB varlıklarına göre kişiye özel bir alım hakkı tanınacak.

Her çıkardığı projenin değerini önemli ölçüde arttıran Binance bu projede de oldukça iddialı. İlk olarak 1 dolardan satışa sunulacak olan Porto Fan Token (PORTO) projesinin de önemli bir değer kazanması bekleniyor. Ancak kişilerin piyasayı domine etmemesi adına en fazla 10.000 dolarlık bir alım hakkı sunulacak.

Duyurunun Ardından Binance Coin (BNB) Uçuşa Geçti

Yapılan duyurunun ardından Binance Coin de (BNB) uçuşa geçmiş durumda. Kısa sürede %10’u aşan bir değer kazanan BNB şu anda 612 dolardan işlem görüyor. Böylelikle BNB de yeni bir rekor kırmaya oldukça yakınlaşmış oldu.

Başarılı Yatırımcıdan Shiba Inu (SHIB) İçin Heyecanlandıran Tahmin

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.