Ana Sayfa / Haberler / Binance İle Ukrayna Ortak Çalışma Yapacak
Binance İle Ukrayna Ortak Çalışma Yapacak
Binance İle Ukrayna Ortak Çalışma Yapacak

Binance İle Ukrayna Ortak Çalışma Yapacak

Advertisements

En büyük kripto para borsalarından Birisi olan Binance ile Ukrayna ortak bir çalışma yapacak. Açıklanan haberde Ukrayna’nın yeni geliştireceği sistemleri için bu konuda uzman olan Binance’den yardım alacakları açıklandı. Hükümet tarafından çıkartılacak olan kripto para projesinin öncesinde hazırlık süreci Binance yardımıyla ilerletilecek. Kısacası, ülkenin kripto para alanındaki her türlü kararlarına bu konuda uzman olan Binance şirketi ile birlikte karar verilecek de diyebiliriz. Ülkede kripto para regülasyon çalışmalarına bir an önce başlanması bekleniyor. Ukrayna’nın diğer ülkeler gibi kendi kripto para birimini çıkartarak döviz konusunda yükünü azaltmak istediği düşünülüyor.

Binance İle Ukrayna’dan Yeni Ortaklık

Binance resmi Twitter hesabı tarafından da yapılan duyuruda Ukrayna yetkilileri ile masaya oturulduğundan bahsedildi. Ülkede gerçekleştirilecek olan kripto para atılımlarının bir çoğu Binance ile birlikte belirlenecek. Projelerin önce kapsamlı bir hazırlık ve çalışma sürecinden geçmesi beklenmekte. Binance tarafından oluşturulacak özel ekip bu projede yer alacak. Oluşturulan özel ekibin sadece bu projeye yoğunlaşacağını da belirtmek gerek. Ukrayna Başbakan Yardımcısı Mykhailo Fedorov, konu ile ilgili yaptığı konuşmada bu gelişmelerin Ukrayna için önemli olduğunu belirtti ve ekledi:

“Bu yeni hamle sayesinde hem Ukraynalılar hem uluslararası kripto para şirketleri Ukrayna’da özgür bir şekilde hizmet verebilecekler. Ayrıca sektörün en tecrübeli isimlerinden biri olan Binance’in tavsiyelerine ve yardımlarına açığız.”

Ülkedeki kripto para arzının da düşük olduğuna dikkat çeken yetkililer, bunun Binance ile yapılacak çalışmalar sonucunda artış göstermesini bekliyor. Avrupa genelinde kripto paralara olan ilgi gün geçtikçe artarken Ukrayna için beklenen gelişme yaşanmamıştı. Bu yeni proje ile birlikte ülkedeki kripto para yatırım miktarının önemli ölçüde artması bekleniyor.

TBV Genel Sekreteri: Türkiye Blockchain Konusunda Mesafe Katetti

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Cornell Üniversitesi Bu Blockchain Tezi Hakkında Bir Açıklama Yaptı

Advertisements Cornell Üniversitesi Bu Blockchain Tezi Hakkında Bir Açıklama Yaptı. Tez Bitcoin’in tarihinde önemli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.