Ana Sayfa / Haberler / Binance Kadir Has Üniversitesine Geliyor

Binance Kadir Has Üniversitesine Geliyor

Advertisements

Dünya genelinde en çok kullanıcıya sahip kripto para borsalarından birisi olan Binance, 5 Aralık Çarşamba günü Kadir Has Üniversitesi’nde öğrencilerle buluşacak. Kripto paralar hakkında bilgi verilecek etkinliğe katılımın yoğun olması bekleniyor. Büyük bilgi birikimi ve deneyimin ortaya döküleceği etkinliğe sizler de katılabilirsiniz. Ayrıca etkinliğe katılan kişilere çeşitli hediyelerin de dağıtılması beklenmekte. Etkinliğin duyurusu ise şu şekilde yapıldı:

Binance Kadir Has Üniversitesi “Öğrencilere özel” Etkinliğine Davetlisiniz!

5 Aralık Çarşamba akşamı, Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşecek Binance etkinliğine, Türkiye’de kripto alanında uzman olan çok değerli konuşmacıların katılacağı aynı zamanda eğitici seminerlerin yanı sıra eğlenceli aktivitelerle dolu bir program sizi bekliyor.

Program ise şu şekilde:

19.30 – 19.45 Karşılama

19.45 – 20.15 Sosyal Medya Oyunu ‘Twitter’

20.15 – 20.45 Binance Ekosistemi

20.45 – 21.00 Ara ve Networking

21.10- 21.30 Kahoot Oyunu ve Sosyal Medya Oyunu Sonuçları

Toplamda 2 buçuk saat kadar sürmesi beklenen etkinlikte birçok uzman isim yer alacak. Öğrencilere çeşitli kripto bilgilerinin aktarılacağı etkinliğin kontenjan sınırı net bir şekilde 120 olarak açıklandı. Binance Türkiye Twitter hesabından paylaşılan etkinlik gönderisinde katılım için çeşitli ayrıntılara yer verildi. Etkinliğe katılmak için özel kurulan Telegram grubuna katılmanız ve öğrenci kimlik kartınızı da kapıp gelmeniz yeterli. Sizler de etkinliğe katılmak istiyorsanız Telegram Türkiye Twitter hesabına göz atabilirsiniz.

Binance Angelları ve kripto camiasının önde gelen isimleri ile tanışabileceğiniz, Binance Ekosistemi hakkında bilgilenebileceğiniz ve yarışmalara katılıp sürpriz ödüller kazanabileceğiniz bu etkinliği kaçırmamak için yerinizi erkenden alın! 5 Aralık akşamı, sizleri de aramızda görmek bizi çok mutlu edecek!

Alman Bankalar Kripto Para Saklama Hizmeti Sunabilecek

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Rus Şirketi Kuzey Kutuplarda Bitcoin Madencilik Tesisi Kuruyor

Advertisements Rus Şirketi Kuzey Kutuplarda Bitcoin Madencilik Tesisi Kuruyor. hab Kuzey Kutup Dairesi’nin üzerindeki yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.