Ana Sayfa / Haberler / Binance Madencilik Havuzuna Alımlar Başladı
Bybit
Binance Madencilik Havuzuna Alımlar Başladı
Binance Madencilik Havuzuna Alımlar Başladı

Binance Madencilik Havuzuna Alımlar Başladı

Bir süre önce kendine ait madencilik havuzu geliştireceğini duyuran Binance, madencilik havuzuna alımların başladığını duyurdu. Şu anda beta aşamasında olan bu havuza katılmak için mail ile katılmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Beta aşaması tamamlandığında herkesin kullanımına açılacak olan bu havuz şimdilik sadece kısıtlı şekilde alım yapacağını duyurdu.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, şimdi de madencilik sektörüne giriş yapmaya karar verdi. Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruda şirketin bir madencilik havuzu geliştirmeye başladığı açıklanmıştı. Şimdi de bu madencilik havuzuna madenci alımlarının açıldığı bildirildi. Bu sisteme katılmak için ise şirketin mail adresine katılmak istediğinizi belirten bir mail atmanız gerekiyor. Sisteme dahil olmak için mail atmanız gereken adres ise poolvip[@]binance.com olarak belirtildi.

Beta sürecinde olmasına rağmen ilk bloğunu kazmayı başaran Binance madencilik havuzuna ilgi oldukça fazla. Özellikle de büyük bir şirket olması nedeniyle Binance’nin madencilik havuzuna büyük madencilik şirketlerinin de dahil olması bekleniyor. Bu durumda havuzun gücünün oldukça fazla olacağını rahatça söyleyebiliriz. Son günlerde Bitcoin’de yaşanan artış nedeniyle tekrardan cihazlarını aktif eden küçük ölçekli madencilerin de bu sisteme olan ilgisi bir hayli fazla. Mart ayında yaşanan ağır düşüşte kar edememeleri nedeniyle yakınan madenciler son birkaç günkü çıkışın ardından gayet umutlu.

Kısa bir süre önce kirpto para veri analizi şirketi olan CoinMarketCap’ı satın aldığını duyuran Binance kripto paralarla ilgili birçok sektöre el atmış durumda. Bir kripto para borsası olmaktan çok daha fazlası olmaya başlayan şirket dünyanın birçok noktasına ofis açmaya devam ediyor. Türkiye’de de bir ofis açtığı bilinen Binance’nin ülkemiz için de planları olduğu bilinmekte.

Ünlü Kripto Para Borsası Binance Birkaç Saat Kapalı Kalacak

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

Bitcoin karşısında büyük bir avantaj kazanan Ethereum son 3 yılın zirvesini gördü. ETH/BTC işlem çifti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.