Ana Sayfa / Haberler / Binance MoneyGram’i Platformuna Ekledi
Bitcoin (BTC)

Binance MoneyGram’i Platformuna Ekledi

Binance MoneyGram’i Platformuna Ekledi

Bir blog gönderisinde Binance, Arap dünyasındaki müşterilerinin kripto alıp satmaları ödeme seçenekleri sayısının artırdığını ve eski Ripple ortağı MoneyGram’i platforma eklediğini duyurdu.

Binance, CashU ve MoneyGram’i ödeme yöntemi olarak ekliyor

En büyük küresel borsa olan Binance, Arap ülkelerindeki kripto traderları için ödeme havuzunu iki küresel platforma daha genişlettiğini duyurdu: MoneyGram ve CashU.Fintech devi Ripple, 2019’da başlayan MoneyGram ortaklığını resmen sona erdirmişti. Şubat ayında, San Francisco merkezli MoneyGram, ABD düzenleyicisi SEC tarafından Aralık ayı sonlarında Ripple’a karşı başlatılan dava nedeniyle Ripple tarafından desteklenen platformda ticareti askıya aldı.Daha önce basında çıkan haberlere göre Ripple, en büyük MoneyGram hissedarı haline gelmişti. Geçen yılın Kasım ayının sonlarında ise MoneyGram hisselerinin (MGI) yüzde 33’ünü sattı.

MoneyGram hisseleri, Ripple ile yollarını ayırdıktan sonra yüzde yedi düştü

Ortaklık sona erdikten sonra MGI yüzde yedi düşüş gösterdi. Şu anda küçük bir yükselişin ardından 6,90 dolardan işlem görüyor. Blockchain devi, MoneyGram’ı daha sonra da yatırımlarıyla destekliyordu ve şirketin son kârının en büyük payını oluşturuyordu. Şirket ayrıca MoneyGram’a platformunun ve XRP’nin kullanımı için ödeme yapıyordu.

XRP fiyatında son durum

Ripple’ın token’ı XRP, yazım sırasında son 24 saat içerisinde yüzde 1,9’luk bir düşüş ile 0.47 dolardan işlem görüyor. Ancak CoinGecko’nun verilerine göre XRP, son yedi günde yüzde 7.6’lık bir yükseliş sergiledi.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Axie Infinity (AXS) Çıkışıyla Tekrardan Zirvede!

Axie Infinity (AXS) Çıkışıyla Tekrardan Zirvede!

Adından son aylarda sıkça bahsettiğimiz Axie Infinity (AXS) yaptığı çıkışla son 24 saatin en çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.