Binance %20 İndirim
Binance Hisse Senedi Token Satışlarını Durdurma Kararı Aldı
Binance Hisse Senedi Token Satışlarını Durdurma Kararı Aldı

Binance Para Çekme Limitini Düşürme Kararı Aldı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance para çekme limitini düşürme kararı aldığını duyurdu. Buna göre de hiçbir kimlik doğrulaması yapmamış olanların para çekme limiti 0.06 Bitcoin oldu. Bunun öncesinde günlük 2 Bitcoin kadar çekebilen “Temel” statüdeki kullanıcıların limiti yaklaşık 40 kat düşmüş durumda.

Binance Neden Böyle Bir Karar Aldı?

Borsaya bu karardan sonra üye olan ve temel statüsünde olan kullanıcılar artık günlük sadece 0.06 Bitcoin çekebilecekler. Birçok kullanıcı ise neden böyle bir karar alındığını merak ediyor. Konu hakkında Binance CEO’su CZ’den gelen açıklamalar ise kararın yasal düzenlemelere uymak için olduğu yönünde. Buna ek olarak alınan kararın daha öncesinde kayıt olmuş kullanıcılar için hemen başlamayacağını belirtmemiz gerekiyor. 23 Ağustos gününe kadar kademeli bir şekilde uygulanacak bu karar doğrultusunda sizler de hesabınızı eğer onaylamadıysanız onaylamayı düşünebilirsiniz.

Başarılı Strateji Uzmanı 10x Yapmasını Beklediği Altcoini Açıkladı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.