Binance %20 İndirim
binance shib listeledi

Binance Platformu Yeni Platformu Piyasaya Sürüyor

Kripto para yatırımcılarının ilgiyle takip ettiği borsalardan biri olan Binance, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Token endüstrisine atılım yapmayı planlayan Binance, yeni platformu farklı özelliklerle piyasaya sürmek istiyor. Geçtiğimiz pazartesi günü yapılan açıklamayla birlikte Binance NFT isimli tokenin piyasaya sürüleceği belirtildi. Çok sayıda takipçisi olan borsanın ismini taşıyan yeni tokenin fazla sayıda takipçisi olması bekleniyor.

Binance NFT Piyasalara Giriyor

Önümüzdeki Haziran ayından itibaren kripto para piyasasını farklı yenilikler bekliyor. Yeni kurulan Binance NFT isimli platform çok sayıda kullanıcı tarafından merakla bekleniyor. Dünya genelindeki en büyük ve gelişmiş kripto parası borsalarının başında gelen Binance, yeni atılımla birlikte farklı kazanımları amaçlıyor.

Başkan Helen Hai Açıkladı

Binance borsasının NFT başkanı Helen Hai tarafından yeni gelişmelerle ilgili açıklama yaptı. Blockchain alt yapısı ile birlikte kurulacak olan yeni NFT ‘nin önemli avantajları bulunduğunu söyledi. Düşük işlem maliyetlerinin amaçlandığını belirten Helen Hai, yeni tokenin dünyanın en güçlü borsalarından biri olan Binance ile aynı ismi taşıyacağını açıkladı. Böylece kullanıcılar NFT pazarındaki farklı tekliflerden yararlanabilecek.

Binance NFT Kullanıcılarına Özel Yenilikler

Geçtiğimiz günlerde yapılan yeniliklere göre Haziran ayında piyasaya sürülecek olan yeni Binance NFT isimli token farklı özelliklerle öne çıkıyor. Binance platformunun resmi internet sitesinde kullanıcı olan kişiler, yeni tekliflerden rahatlıkla yararlanabilecek. Aynı zamanda kullanıcıların NFT oluşturması da mümkün olacak. Yüzde 1 oranındaki işlem ücretiyle oldukça düşük maliyetleri olacağı düşünülen yeni platform merakla bekleniyor.

Binance CEO’su Açıkladı

Binance borsa platformu CEO’su olan Changpeng Zhao yaptığı açıklamayla birlikte yeni NFT hakkındaki gelişmeleri aktardı. Dijital para sektörünün değerli parçalarından olan NFT için yeni bir atılım yapan Binance, kullanıcılara avantajlı ürünler sunacak. Hem büyük hem de küçük yatırımcılar için avantajlı olacak olan yeni NFT platformunun Binance tecrübesiyle birlikte başarı elde etmesi bekleniyor.

Hakkında demir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.