Ana Sayfa / Altcoinler / Binance Tarafından Delist Edilen Bu Altcoin Hızla Düşüyor
Bybit
Binance Tarafından Delist Edilen Bu Altcoin Hızla Düşüyor
Binance Tarafından Delist Edilen Bu Altcoin Hızla Düşüyor

Binance Tarafından Delist Edilen Bu Altcoin Hızla Düşüyor

Binance tarafından kısa bir süre önce delist edilen COVER Protocol hızla düşüyor. Son 24 saat içerisinde 253 dolardan 184 dolar kadar sert bir düşüş yaşandı. Bu düşüşü durduramayan COVER için 175 dolara inebileceği korkusu mevcut.

COVER Protocol Neden Delist Edildi?

Alınan delist kararının ardından hızla değer kaybeden COVER’ın neden kaldırıldığı birçok kişinin aklını kurcalamış durumda. Borsanın bu konuda yaptığı açıklama ise şu şekilde oldu:

Binance’de, beklediğimiz yüksek standardı karşılamaya devam etmesini sağlamak için listelediğimiz her kripto parayı düzenli aralıklarla inceleriz. Bir kripto para veya token artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz. En son incelemelerimize dayanarak, 24.09.2021 tarihinde COVER Protocol (COVER) için tüm işlem çiftlerinde alım satımı listeden çıkaracağız ve durduracağız. Lütfen aklınızda bulundurun: Binance şu ticaret çiftlerini kaldıracak: COVER/ETH ve COVER/BUSD. 22.09.2021 tarihinde Binance otomatik bir uzlaşma gerçekleştirecek ve bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve ardından COVER/BUSD izole marj ticaret çiftini listeden kaldıracak. Tüm ticaret emirleri, ilgili her bir ticaret çiftinde ticaret durduktan sonra otomatik olarak kaldırılacak. Alım satım durduktan sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızda “Küçük varlıkları gizle”yi seçmediğinizden emin olun. COVER’ın Binance’den çekilmesi, 24.09.2021 tarihine kadar desteklenmeye devam edecek. 24.09.2021 tarihinden sonra COVER depozitoları hesabınıza yatırılmayacak. COVER ekibi 05.09.2021 tarihinde tarihinde RULER & COVER Protokol projesinin kapatıldığını duyurdu. Binance, daha fazla bilgi için COVER ekibine aktif olarak ulaştı ve ilgili güncellemeleri ayrı bir duyuruda paylaşacak. Lütfen COVER veya diğer üçüncü şahısların dahil olduğu herhangi bir faaliyetle ilgili olarak Binance’in resmi açıklamalarına bakın.

Bir haftaya kadar borsadan tamamen kaldırılacak olan COVER için yatırım yapanların dikkatli olmaları gerekiyor. Özellikle de keşke dememek adına birikimlerinizi başka bir borsaya aktarmak en sağlıklısı olacaktır. Bunun için de Gate.io veya OKEx gibi borsalar tercih edilebilir.

Shiba Inu (SHIB) Önemli Bir Yükseliş Yakaladı!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Pancake Hunny DeFi Protokolü Hack Saldırısına Uğradı

Pancake Hunny DeFi Protokolü Hack Saldırısına Uğradı

Binance Smart Chain üzerinde bulunan Pancake Hunny DeFi protokolü birkaç saat önce büyük bir hack …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.