Ana Sayfa / Haberler / Binance US 50 Günde Büyük İşler Başardı
Binance US 50 Günde Büyük İşler Başardı
Binance US 50 Günde Büyük İşler Başardı

Binance US 50 Günde Büyük İşler Başardı

Dünya genelinde en çok kullanıcıya sahip olan kripto para borsalarından Binance’nin Amerika kolu Binance US, 50 günde büyük işler başardı. Geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya çıkan Binance US, ilk çıktığı günden beri büyük bir olumlu tepki ile karşılaştı. Kullanıcılarına gerekli desteği her zaman vermesiyle ünlenen kripto para borsası, bu kısa sürede on binlerce kullanıcıya ev sahipliği yapmaya başladı. Amerika’daki  Gemini adlı kripto para borsasını kısa sürede geçmeyi başaran Binance, başarısının arkasındaki noktayı tecrübe olarak gösteriyor. Uzun bir süredir Binance olarak hayatına devam eden borsa, ABD’deki yasal düzenlemeler nedeniyle Binance US olarak da ayrılmıştı. Buna rağmen kısa sürede kullanıcılarını kazanmayı başardıklarını söylemek gerek.

Binance US platformunun CEO’su Catherine Coley, Twitter üzerinde paylaştığı gönderide Binance US’un 50 günde 759 milyon dolarlık işleme ev sahipliği yaptığını vurguladı. Bu istatistiği biraz da Bitcoin’in dalgalanmalarına borçlu olan Binance US, emin adımlarla ilerliyor. Amerika’da hali hazırda faaliyette bulunan kripto para borsalarını yakalayan istatistiklerle göz doldurmaya devam ettiklerini söylemek gerek.

Diğer kripto para borsalarına kıyasla sürekli olarak yeni coin birimlerini listeleyen Binance US, bu sayede rakiplerinden bir adım önde. Kullanıcılara sunduğu çeşitlilik sayesinde onları kendisine çekmeyi başarıyor.

ABD Başkan Adayı Kripto Paralara Karşı Olumlu Konuştu

https://www.binance.us/en

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Usta Analist Altcoin Tahmini İle Umutlandırdı

Usta Analist Altcoin Tahmini İle Dikkatleri Üzerine Çekti

Uzun bir süredir analizleri ile ün salmış usta analist Benjamin Blunts (@SmartContracter), altcoin tahmini ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.