Ana Sayfa / Haberler / Binance, yeni varlıkları yetiştirmek için bir platform sunuyor
Binance Madencilik Havuzuna Alımlar Başladı
Binance Madencilik Havuzuna Alımlar Başladı

Binance, yeni varlıkları yetiştirmek için bir platform sunuyor

Binance, yeni varlıkları yetiştirmek için bir platform sunuyor

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance , 6 Eylül’de Launchpool platformunu açıkladı . Binance’e göre, yeni platform, kullanıcıların yeni varlıkları güvenli bir şekilde çiftlemelerine olanak tanıyacak ve kullanıcılar, BNB, BUSD ve diğerlerini stake etme karşılığında yeni token ödülleri alacak.

Launchpool’daki ilk proje, kullanıcıların BNB, BUSD veya ARPA tokenlerini 2020/09/09 00:00 AM (UTC) tarihinden başlayarak 30 gün boyunca BEL tokenlerini toplamak için üç ayrı havuzda paylaşabilecekleri Bella protokolüdür.Buna ek olarak Binance, BEL’i 16:00 AM (UTC) 09/16/2020 tarihinde listeleyecek ve BEL / BTC, BEL / BNB, BEL / BUSD ve BEL / USDT için işlem açacak.

BEL Token’in Faydaları

Binance, Bella hizmetleri için indirimler, stake etme, oylama ve yönetişim ve ödüller gibi $ BEL tokenlerini tutmanın ve kullanmanın sayısız faydası olduğunu söyledi.

Bella protokolü, Ağustos 2020’de gerçekleştirilen özel bir token satışıyla toplam 4,50 milyon USD topladı. En önemli hissedarlar, Arrington XRP Capital, Alphabit, Galaxy Digital’in kurucu ortağı David Namdar ve BlockWall’un kurucu ortağı Laurenz Apiarius’du. Capital, Ben Gorlick, Blockstream’de eski Ürün Müdürü, Koi Ventures, Force Partners, RockX, CGS Dubai, N7 Labs, Coinbene, Amedeo Capital, AlphaCoin Fund, Bitblock Capital, BlueHill Capital, Roark Fund, Yunshang Capital, Consensus Labs gibi birçok isim daha var.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Nvidia RTX 3080 ile Bitcoin madenciliği yapılabilir mi?

Nvidia RTX 3080 ile Bitcoin madenciliği yapılabilir mi? Nvidia, RTX serisi ekran kartlarının yeni jenerasyonunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.