Ana Sayfa / Haberler / Binance’dan 10 bin dolar değerinde büyük yarışma
binance 10000 dolar ödül

Binance’dan 10 bin dolar değerinde büyük yarışma

Binance geçtiğimiz günlerde bir vadeli işlem platformu açtı. Bu paltformu tanıtmak için bir reklam kampanyası düzenlemesi gerekiyordu. Marka bilinirliği için para ödüllü bir yarışma düzenleyen binance kazananlara 10 bin dolarlık bir ödeme yapacak.

Binance 10 bin dolar ödüllü yarışmada, Binance’in vadeli işlem platformunun nasıl kullanılacağını öğreten bir rehber niteliğinde video hazırlanması gerekiyor. Hazırlanan video Binance’in hazırlamış olduğu form adresine gönderilecek. Forma bu linkten ulaşabilirsiniz.

Video tanıtımında 1. olan kişiye 5 bin dolar, ikinci ve üçüncü olan bireylere 2 bin dolar, dört ve onuncu sıradakilere ise 200’er dolar değerinde binance coin verilecek. Ancak Binance bu yarışma için bazı kurallar belirledi. Bu kurallar video içerisinde bahsedilmesi şart olan konu başlıklarına dayanıyor. Birazdan vereceğimiz konu başlıkları hakkında en iyi tanıtımı yapan en iyi bilgi veren kişi yarışmanın birincisi olup 5 bin dolar para kazanacak.

Bu Konular,

Vadeli işlem yapmak için hesap nasıl açılır, Binance vadeli işlem hesabına para gönderme,Spot piyasa ticareti ile vadeli işlem ticaretinin farklılıkları, vadeli işlem ticaretinin barındırdığı riskler, vadeli işlemde hangi ticaret türleri bulunmaktadır, vadeli işlemlerdeki sözleşmeler, kar veya zarar nasıl olur sistemi nedir, canlı ticaret nedir nasıl yapılır.

Bu konulara detaylıca değinip video hazırlayan bireyler 200 dolardan 5 bin dolara kadar ödül kazanma şansına sahip olacak. Binance toplamda 10 bin dolarlık ödül dağıtmış olacak.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Rockefeller Ailesi'ne Ait Yatırım Bankası Bitcoin İçin Toplantı Yapacak

Rockefeller Ailesi’ne Ait Yatırım Bankası Bitcoin İçin Toplantı Yapacak

Dünya genelinde en zengin ailelerden birisi olan Rockefeller, bilindiği üzere birçok yatırım bankası üzerinden işlem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.