Ana Sayfa / Haberler / Binance’de Listelenene SHIB Fırladı!
binance shib listeledi

Binance’de Listelenene SHIB Fırladı!

Kısa bir süre önce Binance’e gireceği duyurulan ve listelenmeye başlanan SHIB adlı token, Binance’de listelenmeye başladıktan hemen sonra %140 artışla zirveleri gördü. Ardından yükselişine devam eden SHIB %60 daha yükselerek 0,00005 dolarları gördü. Peki bu muazzam miktardaki arzı olan tokenin listelenmesinin sebebi neydi? SHIB’in Dogecoin’in katili olacağı yönündeki söylentiler doğru mu?

Dogecoin gibi bir şaka-coini olarak bilinen SHIB’in hacmi, 6.5 milyar doları geçmiş durumda ve hacmi sürekli olarak genişliyor. Binance yetkilileri ise tokene ilgi duyan yatırımcılara yüklü yatırım yapmadan önce bazı uyarılarda bulundu.

Binance Yatırımcıları Uyardı

Binance tokenin fiyatının kısa sürede alım yapan yüklü alıcılardan kaynaklı olarak birdenbire yükseldiğini söylüyor. Söylenenlere göre piyasadaki toplam SHIB hacminin %50.3’üne yakını tek bir cüzdanda bulunuyor. Ayrıca yine yüksek miktarda hacimli cüzdanlar toplam SHIB’in çoğunu ellerinde tutuyor. Binance, yeni yatırımcılara, SHIB piyasasına girerken bu faktörleri göz önünde bulundurmalarını tavsiye ediyor.

Ayrıca tokenin, Binance’e girmesinin sebepleri şöyle sıralanabilir:

-Yüksek hacimde arza sahip oluşu,

-Dogecoin’e olan ilginin azalması ve bunun sonucunda çekilen yatırımcıların SHIB yada Binance Coin yani BNB’e yatırım yapmak istemeleri olarak sıralanıyor.

 

Binance

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Axie Infinity (AXS) Çıkışıyla Tekrardan Zirvede!

Axie Infinity (AXS) Çıkışıyla Tekrardan Zirvede!

Adından son aylarda sıkça bahsettiğimiz Axie Infinity (AXS) yaptığı çıkışla son 24 saatin en çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.