Ana Sayfa / Haberler / Binance’in ABD kolu Chicago DeFi ittifakına katıldı
Binance Madencilik Havuzuna Alımlar Başladı
Binance Madencilik Havuzuna Alımlar Başladı

Binance’in ABD kolu Chicago DeFi ittifakına katıldı

Advertisements

Binance’in ABD kolu Chicago DeFi ittifakına katıldı

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in Amerika Birleşik Devletleri kolu, merkezi olmayan finans veya DeFi’ye odaklanan büyük bir organizasyona girdi .17 Eylül blog gönderisine göre Binance.US resmi olarak Chicago DeFi Alliance’a katıldı. CDA olarak da bilinen dernek, kripto fonu Volt Capital, aracılık şirketi TD Ameritrade, CMT Digital, Cumberland DRW, Compound Finance ve diğerleri tarafından destekleniyor.

Firmanın CEO’su Catherine Coley, ittifaka katılarak, ABD’deki DeFi endüstrisinin daha da gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflediğini söyledi. Coley duyuruda, “DeFi Alliance ile çalışarak, Binance.US, DeFi alanını olgunlaştırmaya, daha geniş katılım için inşa etmeye ve potansiyel DeFi tekliflerini ortaya çıkarırken girişimleri desteklemeye yardımcı olacak” dedi.Nisan 2020’de kurulan CDA ittifakı, DeFi odaklı girişimlere ve girişimcilere ticaret düzenlemelerinin yanı sıra diğer ilgili gerekliliklere uyma konusunda destek ve rehberlik sağlamayı amaçlamaktadır.

CDA, DeFi endüstrisinin toplam değeri Nisan ayı başlarında 360 milyon dolara düştükten sonra kuruldu . Yine de sektör, yayınlandığı sırada DeFi uygulamalarında 9 milyar doların üzerinde kilitli kaldığı halde, son aylarda fazlasıyla toparlandı .

Binance.US’un Chicago DeFi Alliance’a girişi, şirketin Ağustos 2020’de ABD merkezli Blockchain Association’a katılmasından kısa bir süre sonra gerçekleşti .

Binance.US’un ana şirketi Binance, çok sayıda blockchain ile ilgili ittifakta aktif olarak yer aldı. Eylül ayının başlarında, dünyanın en büyük kripto borsası , blockchain endüstrisinin dengeli düzenlenmesini savunan büyük bir Avrupa derneği olan Blockchain for Europe’a katıldı . Daha önce Binance, CryptoUK olarak bilinen kendi kendini düzenleyen endüstri birliğinde yönetici üye oldu .

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Çin’in Ulusal Blockchain Projesine Polkadot Desteği Ekleniyor

Advertisements Çin’in Ulusal Blockchain Projesine Polkadot Desteği Ekleniyor. Çin hükümeti tarafından desteklenen blok zinciri girişimi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.