Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / Bir Gün de 10x Yapan NuCypher (NU) Nasıl Bu Kadar Değerlendi?
Binance %20 İndirim
Bir Gün de 10x Yapan NuCypher (NU) Nasıl Bu Kadar Değerlendi
Bir Gün de 10x Yapan NuCypher (NU) Nasıl Bu Kadar Değerlendi

Bir Gün de 10x Yapan NuCypher (NU) Nasıl Bu Kadar Değerlendi?

Adını daha önce birçok kişinin duymadığı bir kripto para projesi olan NuCypher (NU) bir günde 10 kat büyümeyi başardı. Yatırımcısına bu kısa süre zarfında inanılmaz bir kazanç sunan NU 0.28 dolardan 2.99 dolara kadar tırmanmış durumda.

NuCypher (NU) Nasıl Bu Kadar Arttı?

NuCypher NU 15 EKim Analiz
NuCypher NU 15 EKim Analiz

Coinmarketcap üzerinden alınan verilerde NuCypher tarafından yapılan tırmanış çok daha net bir şekilde görünüyor. Anlık olarak büyük ve ani hareketlerin görüldüğü NU gün içerisinde neredeyse 3 dolara kadar çıktı. Bu başarısıyla kısa sürede 10x yapan altcoin projesinin nasıl bu kadar değerlendiği ise birçok kişi tarafından merak ediliyor.

Rakiplerine kıyasla oldukça mütevazi bir piyasa değerine sahip NU bir anda önemli bir nakit akışı aldı. Büyük bir PUMP yaşanan altcoin projesi bir anda kendisini ilk 100 arasında görmüş durumda. Yaptığı çıkışla en büyük 98. kripto para olan NuCypher bugün için kotasını doldurmuş gibi görünüyor. Ancak sürprizlerle dolu olan kripto para piyasalarında elbette NU için de yeni bir artış görülmesi mümkün. Yine de bu seviyelerden güçlü bir alım yapmamak kısa vade için en sağlıklısı olabilir.

14 Ekim İtibariyle Günün En Çok Kazandıran 2 Altcoin Birimi

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Kazakistan’da İnternetin Kesilmesi İle Madencilik Havuzlarında Ciddi Düşüş Görüldü

Orta Asya bölgesinde bulunan bir bağımsız devlet olan Kazakistan son günlerde gelen zam haberleriyle birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.