Ana Sayfa / Haberler / Bir Haftada 2 Kat Değerlenen CRO Artmaya Devam Edecek mi?
Bybit
Bir Haftada 2 Kat Değerlenen CRO Artmaya Devam Edecek mi?
Bir Haftada 2 Kat Değerlenen CRO Artmaya Devam Edecek mi?

Bir Haftada 2 Kat Değerlenen CRO Artmaya Devam Edecek mi?

Son günlerde adından sıkça söz ettiren Crypto.com Coin (CRO) bir haftada 2 kat değer kazanmayı başardı. Kısa sürede gelen bu %100 oranındaki artışın ardından yatırımcılar heyecanlanmış durumda. En çok gelen sorulardan birisi de artışın devam edip etmeyeceği yönünde. Peki CRO artmaya devam edecek mi? İşte detaylar..

Crypto.com Coin (CRO) İçin Beklenenler!

Crypto.com Coin (CRO) 23 Kasım
Crypto.com Coin (CRO) 23 Kasım

Haber yayın saatleri itibariyle 0.84 dolardan işlem gören CRO rekorlar kırarak yoluna devam ediyor. Yatırımcıların mutlak hedefi olan 1 dolar için de son birkaç adım kalmış durumda. Hal bu olunca heyecanla birlikte riskin de arttığı bir durum içerisinde olduğunu söylemek mümkün.

Son günlerde sert bir şekilde yükselen CRO’nun önünde ilk olarak 0.90 direnci bulunuyor. Bu direncin aşıldığı bir senaryoda 1 doların görülmesi çok da zorlayıcı olmayacaktır. Özellikle de devam eden sponsorluk anlaşmalarının etkisiyle birlikte yatırımcıların yüzü gülmeye devam edebilir. Ancak aksi bir durumun da mevcut olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu aksi durum ise çıkışların ardından görülen sert kırılmalar olarak gösterilmekte. CRO için de geçerli olan bu ihtimal yatırımcıları 0.65 seviyelerine kadar çeken bir düşüşle karşı karşıya bırakabilir. Bu yüzden önümüzdeki birkaç gün daha yakından takip edilmesi yararınıza olacaktır.

eToro ABD’li Kullanıcıları İçin ADA ve TRX’i Delist Etme Kararı Aldı!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

El Salvador Başkanı Ülkesi İçin Bitcoin'leri Telefonundan Aldığını Açıkladı

El Salvador Başkanı Ülkesi İçin Bitcoin’leri Telefonundan Aldığını Açıkladı

Bitcoin’i yasal bir para birimi olarak kabul eden ilk ülke olan El Salvador son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.