Binance %20 İndirim
Birçok Altcoin Yüzde 50 Değer Kazanarak Uçuşa Geçmiş Durumda!
Birçok Altcoin Yüzde 50 Değer Kazanarak Uçuşa Geçmiş Durumda!

Birçok Altcoin Yüzde 50 Değer Kazanarak Uçuşa Geçmiş Durumda!

Uzun bir süredir yaşanan ağır düşüş trendinin ardından bugün Bitcoin başta olmak üzere birçok kripto parada önemli artışlar görüldü. Özellikle de bazı altcoin birimleri son 24 saatlik süre zarfında neredeyse %50’ye yakın bir değer kazanmayı başardılar.

Solana (SOL) ve Diğerleri Uçuşta!

Bugün yaşanan artışta en dikkat çeken isimlerin başında Solana (SOL) geliyor. Yatırımcısına 24 saatlik süreçte %48 kazanç sunan Solana halen artmaya devam etmekte. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 32.35 dolardan işlem görmekte olan popüler altcoin yatırımcıların akınına uğruyor. Onu takiben Bakery Token (BAKE), Quant (QNT) PancakeSwap (CAKE) üçlüsü de uçuşa geçmiş gibi görünüyor. Söz konusu tüm coin birimleri yatırımcısına dünden bu yana %40’ın üzerinde kazanç sunarak adeta zengin etmeyi başardı.

Çıkış Devam Edecek mi?

İçinde bulunduğumuz sürpriz çıkış durumunda asıl merak edilen nokta ise bu çıkışın devam edip etmeyeceği oldu. Ancak piyasa koşullarını düşününce bu konuda kesin bir yargıya varmak oldukça zor görünüyor. Yine de birçok analiste göre en azından günün kalan saatlerinde ve yarın için önemli bir düşüş yaşanmayabilir. Bu yüzden sizler de şimdiden piyasaları daha yakından takibinize alarak fırsatları yakalamaya çalışabilirsiniz.

Milyar Dolarlık 2 Şirket Bu Altcoin’e Yatırım Yapacak!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Dogecoin (DOGE) Kendi İçinde Yeni Bir Rekor Daha Kırdı

Dogecoin (DOGE) Fiyatında Tehlike Çanları Çalıyor! 1Ekim Analiz

Dogecoin fiyatı son dönemlerde oldukça dar bir alanda hareket ediyor. Şu anda DOGE yatırımcıları için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.