Ana Sayfa / Altcoinler / Birçok Tahmini Tutan Altcoin Kâhini: Bu 10 Altcoin Seçilmişler!
Binance %20 İndirim

Birçok Tahmini Tutan Altcoin Kâhini: Bu 10 Altcoin Seçilmişler!

Birçok Tahmini Tutan Altcoin Kâhini: Bu 10 Altcoin Seçilmişler!

Başarılı altcoin tahminleriyle takipçilerini oluşturmaya devam eden ve yakından takip edilen kripto trader’ı il Capo Of Crypto (Crypto Capo), yeni tahminlerini paylaştı. Analist, radarındaki bir altcoin projesinin son iki ayda katlanarak büyümesine rağmen neredeyse hiç fiyat tavanına sahip olmadığını söylüyor. Analist, Verasity (VRA) projesinde boğa eğilimli bir tahminle daha fazla kazanım bekliyor. Ayrıca analist, seçilmiş altcoin listesini paylaşıyor.

il Capo Of Crypto: Altcoin projesi Verasity ve Syntropy’u yakında izliyorum!

Yeni analizinde “il Capo Of Crypto” olarak bilinen usta analist, Verasity platformunun yerel tokeni olan VRA’nın “sınırlarının olmadığını” söylüyor. Verasity, içerik oluşturucular, izleyiciler ve reklamverenlerle daha doğrudan ve şeffaf ilişkileri teşvik ederek çevrimiçi video ekosistemini bozmayı amaçlayan bir video paylaşım platformudur. Verasity ekonomisi, platformda ödemeleri ve ödülleri dağıtmak için kullanılan VRA tokeni tarafından destekleniyor.

Usta Trader: Bu 5 Altcoin, İnanılmaz Bir Yatırım Fırsatı Sunuyor!

CoinGecko’ya göre, son iki ayda kripto para %2.550 oranında artarak Mart ayındaki yaklaşık 0,002 dolardan geçen hafta 0,053 dolara kadar yükseldi. Bu yükseliş sırasında altcoin projesi, yaklaşık 337 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. VRA, il Capo Of Crypto’nun radarındaki tek kripto para değil. Analist, Syntropy (NOIA) projesini yakından izliyor ve güçlü duruşuna dikkatleri çekiyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİR VEYA İKİ DIŞINDA NOIA HAKKINDA GÖNDERİ PAYLAŞAN BÜYÜK HESAPLARDAN HİÇBİRİNİ GÖRMÜYORUM. HERKES HAKKINDA KONUŞANA KADAR, YAVAŞ YAVAŞ DAHA FAZLA İNSANIN BU PROJE HAKKINDA YORUM YAPACAĞINI GÖRMEK İLGİNÇ OLACAK. BU TWEET’E YER İŞARETİ KOYUN.

Analist: Bu 8 altcoin seçilmişler! Güçlü hareketler görebilirler

CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken NOIA 0,59 dolardan işlem görüyor ve geçen yıl %14.868’lik kazançlara tanık oldu. Popüler trader, sadece daha çok gözden kaçan altcoin’lere odaklanmıyor. Ayrıca analist, piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto parası olan Ethereum‘da (ETH) da mega yükseliş yaşıyor. il Capo Of Crypto, ETH’nin 3x’lik bir ralli için hazırlandığına inanıyor.

ETH ve NOIA, il Capo Of Crypto’nun yükseliş ivmelerini korumalarını beklediği “seçilmiş olanlar” dediği kripto paralar listesinin bir parçası. Analistin listesindeki diğer kripto paralar: Binance Coin (BNB), Band Protocol (BAND), Balancer token (BAL), Litentry (LIT), Zilliqa (ZIL), TomoChain (TOMO) ve Hedera Hashgraph (HBAR)’dır.

Ünlü Analist Portföyünü Açıkladı: Paramı Bu 5 Altcoin’e Park Ettim!

İşte il Capo Of Crypto’nun başarılı tahminleri

2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.