Binance %20 İndirim

Birçok Tahmini Tutan Analistten Dev Bitcoin, Ethereum, Cardano ve Altcoin Tahminleri

Birçok Tahmini Tutan Analistten Dev Bitcoin, Ethereum, Cardano ve Altcoin Tahminleri

Mart 2020’de Bitcoin’in büyük çöküşünü doğru öngören analist il Capo Of Crypto (CryptoCapo), yeni tahminlerini paylaşıyor. il Capo Of Crypto, popüler altcoin Cardano (ADA) için inanılmaz derecede uzun vadeli bir yükseliş hedefi izlediğini söylüyor. Ayrıca il Capo Of Crypto, Bitcoin, Ethereum ve altcoin tahminlerini de paylaşıyor.

il Capo Of Crypto: Popüler altcoin Cardano, 30 dolara gidiyor!

Yeni bir tweet’te sektörde il Capo Of Crypto olarak bilinen analist, Cardano‘nun 1,18 dolarlık fiyatından 30 dolarlık bir boğa piyasası zirvesine doğru 25x’lik büyük bir parabolik hareketi ateşleyebileceğine  söylüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA YALAN SÖYLEMEYECEK, ORTA VE UZUN VADEDE ÇOK İYİMSER GÖRÜNÜYOR.

Kaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

il Capo Of Crypto: Orta vadede ADA, 4 dolara kadar yükselebilir

Cardano’nun piyasa değeri, fiyatı 30 dolara fırlarsa 1 trilyon dolar civarında olacak. il Capo Of Crypto, dikkat çekici yükseliş hedefine ulaşmadan önce, orta vadede ADA’nın 4 dolara kadar yükselebileceğini düşünüyor. ADA/BTC’ye bakıldığında il Capo Of Crypto, paritenin şu anki değeri 0.00002’den 0.00004’e %100’lük bir artış için hazırlandığını tahmin ediyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“ADA/BTC Mükemmel S/R çevirme. Boğa…

Kaynak: il Capo Of Crypto/Twitter

Analist: Birkaç hafta içinde BTC fiyatı 80.000 doları geçecek, altcoin’ler uçacak!

Analist ayrıca Ethereum‘da (ETH) yükselişte görünüyor. Analist, ETH’nin yükselme zamanının geldiğini söylüyor. Bitcoin’e gelince, il Capo Of Crypto dibin zaten içinde olduğuna ve önde gelen kripto paranın şu anki fiyatından %40’ın üzerinde kazanç elde etmeye hazır olduğuna inanıyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SATMIYORUM. BİRKAÇ HAFTA İÇİNDE FİYAT 80.000 DOLARI GEÇECEK, ALTCOİN’LER UÇACAK VE BURADA SATTIĞINIZ İÇİN PİŞMAN OLACAKSINIZ.

İşte il Capo Of Crypto (CryptoCapo)’nun başarılı tahminleri

2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Avalanche (AVAX) Durdurulamıyor! Yüzde 100'ün Üzerinde Artış Yaşadı

Avalanche Ağında Yeni Gelişmeler ve AVAX Fiyat Tahmini (2 Ekim)

AVAX, ekosistemlerinde her biri iyi bir şey gibi görünen birkaç ilginç gelişmeden sonra son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.