Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin 20 Eylül Fiyat Analizi
bitcoin 20 eylül fiyat analizi
bitcoin 20 eylül fiyat analizi

Bitcoin 20 Eylül Fiyat Analizi

Altcoinlerde yaşanan yüksek hareketlilik nedeniyle piyasalarda biraz durgunluk yaşayan bitcoin, 20 Eylül tarihinde en azından aşağı yönlü fazla hareketlilik yaşamayacak gibi duruyor. Buna sebep olarak da bitcoin boğalarının temkinli davranmasını gösterebiliriz. Yatırımcılar varlıklarını hala bitcoinde tutarak bir yandan da altcoin birimlerini hedef almaya başladılar. Ancak hala bitcoin varlıklarını ellerinden çıkarmamakta ısrar ettikleri için şuan bitcoin için bir süre daha işler yolunda gidecek gibi görünüyor.

Bitcoin 20 eylül fiyat analizi
Bitcoin 20 eylül fiyat analizi

Gün içerisinde 10.150 dolar seviyelerinde seyir eden bitcoin, bir süredir düz çizgisini koruyarak istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Ancak gün içerisinde tahminler bitcoinin düz çizgisini bozup yukarıya doğru tırmanışa geçmesi yönünde. Üst direnci 10.594,3 olan bitcoin, günün sonunda bu seviyelere gelecek gibi.

Maddi Durumu iyi olan İngiliz Gençlerin Beşte Biri Bitcoine Yatırım Yaptı

Uzun bir süredir yüzdesel olarak heyecanlı anlar yaşatmayan bitcoin, tahtını bırakmaya niyetli değil elbette, ancak yatırımcılar şimdiden popüler kripto para birimini bırakıp altcoinlere doğru geçiş yapıyorlar. İlerleyen günlerde her iki taraf için de ne yönde gelişmeler yaşanacağını hep birlikte göreceğiz. Bitcoin/USD durumuna göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://habercoin.net/coinler/BTC/bitcoin/USD/

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Son birkaç gündür kripto para piyasaları sessizliğini koruyor. Bu durum da “Düşüş kapıda mı?” sorusunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.