Ana Sayfa / Bitcoin / Bitcoin, 2020’de 90.000 Dolar Olacak!
Bitcoin 2020 de 90000 dolar olabilir
Bitcoin 2020 de 90000 dolar olabilir

Bitcoin, 2020’de 90.000 Dolar Olacak!

Uzun bir süredir yatırımcısına adeta gün yüzü göstermeyen Bitcoin için 2020 yılında 90.000 dolar olacağına dair iddialar ortaya atıldı. Böylesine büyük bir iddiayı ortaya atan ise devlet destekli bir Alman bankası. Bir süredir yatırım ve banka sektörünün hedef tahtasında olan Bitcoin ve Libra için böylesine bir tahminin bankadan gelmiş olması birçok kripto para yatırımcısını şaşırtmış durumda.

Münih merkezli bir banka olan BayernLB, bir süredir Bitcoin sektörünü ve buna bağlı teknolojiyi yakından takip ettiğini bildiriyordu. Onlardan gelen bu açıklama da işin ne denli boyut kazandığını gözler önüne sermiş oldu. Şuanda 8.000 dolar civarlarında dolaşan Bitcoin için bankadan gelen açıklama ise şu şekilde:

Bitcoin 90.000 Dolar Olabilir!

“Bitcoin’in Mayıs 2020 stok ve akım oranı tek bir modelde dikkate alınırsa, 90 bin dolar civarında baş döndürücü bir fiyat ortaya çıkıyor. Bu durum bize gelecek seneki yarılanmanın şu anda 8 bin dolar civarında dolanan Bitcoin tarafından henüz fiyatlandırılmadığını gösteriyor.”
Bu açıklamalar sadece banka yetkililerinin dile getirmiş olduğu bir fikir elbette. Ancak bu yönde kripto para dünyasında tanınmış birçok ismin değerli yorumları mevcut. Buna benzer bir olayın yaşanıp yaşanmadığını hep birlikte göreceğiz.
Bitcoin Değerine Göz Atmak İçin Tıkla

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Rockefeller Ailesi'ne Ait Yatırım Bankası Bitcoin İçin Toplantı Yapacak

Rockefeller Ailesi’ne Ait Yatırım Bankası Bitcoin İçin Toplantı Yapacak

Dünya genelinde en zengin ailelerden birisi olan Rockefeller, bilindiği üzere birçok yatırım bankası üzerinden işlem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.