Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin 24 Satte %10 Değer Kaybetti ve Düşüş Devam Ediyor
bitcoin 24 saatte yüzde 10 değer kaybett
bitcoin 24 saatte yüzde 10 değer kaybett

Bitcoin 24 Satte %10 Değer Kaybetti ve Düşüş Devam Ediyor

Son zamanlarda kripto para piyasalarında yaşanan durgunluk bitcoin ve sıralamada onun ardından gelen neredeyse tüm coinleri etkilemekteydi. Şuanda ise o durgunluk yerini sert bir düşüşe bırakmış gibi görünüyor. Geçtiğimiz günden beri tam %10’dan fazla değer kaybına uğrayan bitcoinde düşüş bir süre daha devam edecek gibi. Yatırımcıların birçoğu şuan için paniğe kapıldılar ancak yine birçoğu da bitcoinin tekrardan bir çıkış yakalayacağı yönünde tahmin yürütüyorlar. Geçmiş dönemlerde de çok kez bu tarz ani düşüşlerden sonra toparlamayı beceren bitcoinin bunu tekrardan başarıp başaramayacağını hep birlikte göreceğiz.

John McAfee’den Bitcoin Açıklamaları

Düşüş Bir Süre Daha Devam Edebilir

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini yakından takip eden birçok kişi bitcoinin belirsiz bir süre daha düşeceğine işaret ediyorlar. Bu her ne kadar yatırımcılar için kötü bir durum olsa da günün sonunda yine karlı çıkan isimlerin onlar olması muhtemel. Yazının yukarısında da bahsettiğimiz gibi bitcoin bu tarz ani düşüşleri çok yaşattı ancak her seferinde de iyi bir toparlamayla karşımıza çıktı. Bu sefer de öyle olmasını uman birçok yatırımcı şuanda bitcoinlerini hala ellerinde tutmaya devam ediyorlar. Sizler de bitcoinlerinizi elinizden çıkarmadan önce doğru kararı verdiğinize emin olmalısınız.

https://habercoin.net/coinler/BTC/bitcoin/USD/

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Son birkaç gündür kripto para piyasaları sessizliğini koruyor. Bu durum da “Düşüş kapıda mı?” sorusunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.