Ana Sayfa / Bitcoin / Bitcoin 45.000 Doların Altına Geriledi! Peki Sırada Ne Var?
Binance %20 İndirim
Bitcoin 45.000 Doların Altına Geriledi! Peki Sırada Ne Var?
Bitcoin 45.000 Doların Altına Geriledi! Peki Sırada Ne Var?

Bitcoin 45.000 Doların Altına Geriledi! Peki Sırada Ne Var?

Bir süredir yatırımcısının özlediği performansı yaşatan Bitcoin şu anda tekrardan 45.000 doların altına gerilemiş durumda. Buna ek olarak da birçok yatırımcı sıradaki seviyelerin ne olacağı konusunu merakla bekliyor.

Bitcoin (BTC) Yatırımcısını Bekleyenler 19 Ağustos

Haber yayın saatleri itibariyle 44.688 dolardan yatırımcısıyla buluşan Bitcoin durgun bir gün geçiriyor. Genel olarak yatay bir ilerleyişin sürdüğü kripto para liderinde gergin bir hava hakim diyebiliriz. Şu anda yeni bir nakit akışı da söz konusu olmadığı için bu günün en iyi senaryosu bu yatay ilerleyişin devam etmesi olacak gibi görünüyor. Aksi taktirde kar satışları görülürse yatırımcıları üzecek seviyeler görülebilir.

Bundan kısa bir süre önce 50.000 doları test etmesi beklenen BTC ne yazık ki bu umutlara bir karşılık veremedi. Şu anda söz konusu seviyelerden bir miktar uzakta olan liderin bu seviyelere inmesinde Cardano’nun payı oldukça yüksek. Son günlerde yaptığı inanılmaz artışlarla dikkatleri üzerine çeken Cardano (ADA) yükselmeye devam ediyor.

Bu Altcoin’e Yatırım Yapanlar İçin Büyük Satış Uyarısı!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Havacılık Devi Emirates, Bitcoin Kabul Etmeye Hazırlanıyor

Suudi Arabistan haber ajansı Arab News tarafından bildirilene göre, Dubai merkezli Emirates, blockchain ve metaverse …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.