Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin 60.000 Dolarlık Direnci Yıkıp Geçti
Bybit
Bitcoin 60.000 Dolarlık Direnci Yıkıp Geçti
Bitcoin 60.000 Dolarlık Direnci Yıkıp Geçti

Bitcoin 60.000 Dolarlık Direnci Yıkıp Geçti

Kripto para lideri Bitcoin an itibariyle 60.000 dolarlık direnci yıkıp geçmiş durumda. Şu anda 61.700 dolardan işlem gören BTC hızla yükselmeye devam ediyor. Yatırımcısına kısa sürede büyük bir kazanç sunan BTC bugün %8 civarında bir artış kaydetti.

Kripto Para Lideri Uçuşta!

Bitcoin (BTC) 15 Ekim Analiz
Bitcoin (BTC) 15 Ekim Analiz

Bugün Bitcoin ETF haberlerinin rüzgarıyla uçuşa geçen Bitcoin 62.000 dolar sınırına dayanmış durumda. Kısa sürede kurumsal yatırımcılar için tekrar cazip olduğunu kanıtlayan BTC için daha da yükseliş yaşanması bekleniyor. Özellikle de ETF onayı iddiaları doğrulanırsa kısa sürede 75.000 doların aşılması söz konusu olacaktır.

Kripto para liderinde yaşanan bu çıkış altcoin piyasalarına da olumlu yansıdı. Bu haberlerin ardından MATIC de yükselişe geçerek 1.50 dolara ulaşmış durumda. Buna ek olarak Bitcoin günün en çok kazandıran 2. kripto para birimi olmayı da başardı. Yüksek hacmi nedeniyle bu listede görmeye pek alışık olmadığımız Bitcoin harika bir performans sergiliyor.

Çin’in kripto para karşıtı tavırları devam ederken ABD bu konuda daha ılımlı bir tablo çiziyor. Yapılan açıklamalarla çıkışın fitili ateşlenirken Bitcoin ETF iddialarıyla ortalık iyice kızışmış durumda. Eğer SEC gerçekten de herhangi bir Bitcoin ETF girişimini onaylarsa Bitcoin için bu çıkışın sadece başlangıç olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Binance 7 Yeni İşlem Çiftini Kullanıcılarına Sunmaya Hazırlanıyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

En büyük 6. kripto para birimi konumunda olan Cardano (ADA) bugün sert bir şekilde yükseldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.