Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin 8.000 Dolar Sınırına Tutunmaya Devam Ediyor
bitcoin 8000 dolar sınırına tutunuyor
bitcoin 8000 dolar sınırına tutunuyor

Bitcoin 8.000 Dolar Sınırına Tutunmaya Devam Ediyor

Uzun zamandır düşüş içerisinde olan ve yatırımcısına bu zaman zarfında kayıplar yaşatan Bitcoin, 8.000 dolar sınırına tutunmaya devam ediyor. Neredeyse 1 haftadır bu sınıra git gel yapan kripto para lideri, çıkış yakalamak için an kollamakta. Birçok uzmana göre bu bir sıçrama öncesi gerileme sadece. Ancak Bitcoin’le yeni tanışmış birçok kişi bu düşüşlerden sonra yatırımlarını satmaya karar verdi. Böylesi bir durumda yapılması gereken şey ise birçok büyük yatırım danışmanına ve analiste göre sakince piyasanın tekrar yükselmesini beklemek. Buna rağmen hareketi bu yönde olan kişi sayısının bir o kadar az olduğunu söyleyebiliriz.

bitcoin 8000 dolara tutunmaya devam ediyor

https://habercoin.net/coinler/BTC/bitcoin/USD/ adresinde de göreceğiniz üzere Bitcoin’in 29 Eylül itibariye fiyatı 8.063 dolar seviyesinde. Gün boyunca ise bu değer %1 düşüş yaşamış. Aynı zamanda Bitcoin işlem hacmi de bu haftanın en düşük seviyelerine gelmiş durumda. İstatistiklere göz attığımızda genel olarak bir satış akımının uygulandığını söyleyebiliriz.

Son günlerdeki Bitcoin hareketleri sizleri her ne kadar korkutsa da tekrar bir çıkış düzenine geçeceğinden kimsenin şüphesi yok. Eğer biraz zamanı gözden çıkarabilirseniz zarara girerek Bitcoin’lerinizi satmanız sizin için hata olacaktır. Şuan için yapılabilecek en iyi şey biraz beklemek.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Altcoin Sezonu Başladı Mı Yoksa Çoktan Bitti Mi?

Altcoin Sezonu Başladı Mı, Yoksa Çoktan Bitti Mi?

Son birkaç haftadır özellikle bazı altcoinler Bitcoin’den daha iyi performans göstermeleriyle birlikte oldukça popüler bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.