Ana Sayfa / Haberler / Bitcoin 8.000 Dolar’ın Altını Gördü
bitcoin 8000 doların altını gördü
bitcoin 8000 doların altını gördü

Bitcoin 8.000 Dolar’ın Altını Gördü

Son birkaç günkü devasa düşüşlerine devam eden Bitcoin, gün içerisinde 8.000 doların altına düştü ve hala da üstüne çıkmayı becerebilmiş değil. Bir nevi psikolojik sınır olan 8.000 sınırından da düşen Bitcoin’i zor günler bekliyor diyebiliriz. Zaman zaman bu sınırın üstüne geçen Bitcoin, şuanda güvenilir bir çizgi çizemiyor. Bu yüzden de insanlar henüz Bitcoin’e güvenerek yatırım yapacak duruma gelemediler. Onun yerine altcoinleri tercih eden yatırımcıyı orada da kötü bir sürpriz beklese de daha umutlu olduklarını söyleyebiliriz.

https://habercoin.net/coinler/BTC/bitcoin/USD/

Düşüş Duracak mı?

Gün içerisinde 8.000 doların da altını gören Bitcoin’de düşüşün durması herkesin temennisi ancak bir süre daha Bitcoin için işler bu şekilde gidecek gibi görünüyor. Piyasaya ilk sürüldüğü zamandan beri bu tarz birçok senaryo çizen Bitcoin, yatırımcısına göre bu sefer de bir sıçrama yaparak yeni rekorlara doğru yelken açacak. Bu tamamen geçmişe dayalı tahmin olarak ileri sürülse de olmaması için de önünde hiçbir engelin olmadığını söylememiz gerek. İlerleyen günlerde tekrardan Bitcoin’in ihtişamlı günlerine döndüğünü görebiliriz. Şuanda tek yapılması gereken yatırım için aceleci davranmamak, yatırım yapılacaksa bile bir plana bağlı olarak gidilmesi en iyi çözüm olacaktır.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin'de Boğa Piyasası Sinyalleri | 24 Mayıs Bitcoin Analiz

Bitcoin’de Boğa Piyasası Sinyalleri | 24 Mayıs Bitcoin Analiz

Bundan tam 12 gün öncesinde gerçekleşen blok ödülü yarılanmasının ardından yatırımcılar tarafından bir sonraki hamle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.