Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin 8.600 Dolara Ulaştı | Bitcoin Fiyat Analizi
bitcoin haftalık analiz
bitcoin haftalık analiz

Bitcoin 8.600 Dolara Ulaştı | Bitcoin Fiyat Analizi

Bir süredir yaşadığı düşüşle yatırımcısını üzen Bitcoin, gün içerisinde tekrardan 8.600 dolar seviyelerine kadar çıkmayı başardı. Yeni yılki güçlü fiyat tahminleri öncesinde büyük bir moral olan bu çıkış sayesinde umutlar hala devam ediyor.

bitcoin haftalık fiyat analizi
bitcoin haftalık fiyat analizi

Yapılan son hamlelerle fiyatlarında biraz daha olsa iyileşmeye giden Bitcoin, son 2 gündür 800 dolar kadar artış yaşadı. Bu çıkışla yatırımcısının yüzünü güldürmeye başlayan kripto para lideri ülkemizde kurumlar tarafından da önemli bir yatırım merkezi haline gelmeye başladı. Birçok orta ve büyük çapta kurum yatırımlarından küçük bir dilim de olsa kripto para birimlerine ayırarak bu konuda da tecrübe edinmek istiyor.

Son 24 saatte %4.2 oranında artış yakalayarak dik bir çıkış çizgisi çeken Bitcoin, eğer birkaç gün daha bu çizgisini korumayı başarırsa birçok yorumcu isme göre eski mutlu günlerine geri dönebilir. Özellikle 1 ay öncesinde piyasanın durgunluğundan şikayet eden orta ve büyük ölçekli yatırımcılar bu haberle birlikte biraz daha sevineceklerdir.

Bitcoin madenciliği ile uğraşan kişilerin yakındığı ortak konu olan madencilik zorluk artışı ancak büyük bir artış ile örtbas edilebilirdi. Bu çıkışın onlar için bir canlanma işareti olacağına inanılıyor.

Bitcoin Fiyatları Hangi Yöne Gidecek?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin (BTC) fiyatı kısa vadede ne olur ?

Bitcoin (BTC) fiyatı kısa vadede ne olur ? Son Bitcoin (BTC) balina kümeleri verileri, dört …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.