Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin Bir Uçuşa mı Hazırlanıyor?
bitcoin bir sıçramaya mı hazırlanıyor
bitcoin bir sıçramaya mı hazırlanıyor

Bitcoin Bir Uçuşa mı Hazırlanıyor?

Son birkaç gündür yatırımcısını bir hayli üzen Bitcoin, acaba bir uçuşa mı hazırlanıyor? Uzmanlar tarafından yapılan bazı yorumlara göre Bitcoin, önceki rekor dönemlerinde olduğu gibi öncesinde düşüşle kendisine alan yaratıyor olabilir. Bu da kripto para liderinin bir süre sonra tekrardan 10.000 dolarlara, belki de yeni rekorlara doğru uzandığına dair bir ön sezi olsa gerek. Böylece kripto para yatırımcısının içerisindeki umut biraz daha yeşermiş gibi görünüyor.

https://habercoin.net/coinler/BTC/bitcoin/USD/

Umutlar Hala Tükenmedi

Çıktığı günden beri birçok yatırımcı tarafından rağbet gören Bitcoin için hala umutlar tükenmiş değil. İlerleyen günlerde tekrar büyük bir çıkış yapması beklenen kripto para biriminin şuan için sadece biraz zamana ihtiyacı var. Yatırımcıların acemi kesimlerinde büyük bir telaş olduğunu sosyal medya ve forumlar üzerinden rahatça görebiliriz. Ancak bir süredir bu işin içerisinde olan isimler sakinliğini korumaya niyetli. Bitcoin’in geleceğini çok parlak gören bu kesim, yatırımlarını çekmek yerine bekleterek olası bir kaybın önüne geçebileceklerini düşünüyorlar. Bu taktiğin işe yarayıp yaramayacağı tamamen kumar olsa da ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Binance'e Türk Kredi Kartı İle Alış Seçeneği Yolda

Binance Coin (BNB) 40 dolar olabilir mi ?

Binance Coin (BNB) 40 dolar olabilir mi ? Son haftalarda, kripto para piyasasının çoğu, birkaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.