Binance %20 İndirim
Bitcoin Boğalarının Yeni Hedefi 14.000 Dolar
Bitcoin Boğalarının Yeni Hedefi 14.000 Dolar

Bitcoin Boğalarının Yeni Hedefi 14.000 Dolar

Son birkaç gün içerisinde yakaladığı önemli atak noktalarıyla dikkatleri üzerine çeken Bitcoin boğalarının yeni hedefi 14.000 dolar olarak belirlenmiş durumda. Analistlere göre kripto para liderinin 12.000 seviyesinde önemli bir destek seviyesi oluşturması daha parlak günlere işaret edebilir. Bu yüzden de özellikle önümüzdeki bir haftalık süreçte piyasaların yakından takip edilmesi gerektiği savunuluyor.

Yazının hazırlandığı saatlerde 12.188 dolardan işlem görmeye devam eden Bitcoin, son 24 saatte yatırımcısına %2,50 oranında kazandırmayı başardı. Şu son birkaç gün içerisinde yaşanan yükselişte büyük payın Amerikan dolarında olduğunu da söylemek mümkün. Piyasalarda istediği çıkışı yakalayamayan yatırımcılar için Bitcoin şu anda önemli bir değer konumunda. Hal buyken de yükselişlerin en azından birkaç gün daha devam edeceği düşünülüyor.

Şu anki 12.000 dolar seviyelerinin temelini oluşturan Bitcoin boğaları bununla da yetinmeyecek gibi görünmekte. Gözünü 14.000 seviyelerine diken boğaların bunu başarması için birkaç kritik olayın gerçekleşmesi gerekiyor. Bunların başında ise yatırımcıların geleneksel piyasalara geri dönüp dönmemesi olduğunu söyleyebiliriz. Corona virüsü nedeniyle düşüşe geçen geleneksel piyasalarda ağır yaralar alan Amerikan doları şu anda yatırımcıları cezbetmekten uzak gibi görünüyor.

Analist Yorumları

Twitter’da kripto para yatırımcılarının yakından tanıdığı bir isim olan Josh Rager’a göre önümüzdeki seviyeler 13,600 dolar ile 14,100 dolar arasında olacak. Daha öncesinde birçok başarılı tahmini ile karşımıza çıkan Rager’ın bu tahminine destek olanların sayısının da azımsanmaması gerektiğini söyleyebiliriz. Birçok başarılı ismin yakından takip ettiği kripto para yatırımcısının bu iddiaları şu anda boğalar tarafından da desteklenmeye devam ediyor. Özellikle son birkaç gün içerisinde yaşanan yükselişlerle birlikte güçlü sinyallerin verildiği BTC piyasalarında ne olacağı merakla beklenmekte.

Ulusal piyasalardaki düşüşlerle birlikte daha çok kişinin yakından takip etmeye başladığı kripto paralar hareketlenmeye devam ediyorlar. Önümüzdeki günlerde daha da hareketli anların yaşanacağı tahmin edilen piyasalardaki gelişmeleri en kısa sürede öğrenmek için bizleri takip etmeyi de unutmayın.

Beşiktaş’ın Bırakmam Seni Kampanyasına Bitcoin Bağışı Yapıldı

https://twitter.com/Josh_Rager

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

bitcoin yukselis tarihi

Bitcoin ve Ethereum İçin Bu Seviyelere Dikkat! 29 Kasım Analiz

Bitcoin ve Ethereum 29 Kasım analiz: Yatırımcı duyarlılığı belirsizliğini koruyor ve pazar liderlerini sıkı bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.