Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride
Bybit
Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride
Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride

Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) 1 yıl önceki değerinden 4 kat daha ileride. Bu verilere baktığımızda değerini kat ve kat arttıran BTC büyük bir popülerlik de kazandı.

Bitcoin (BTC) Büyümeye Devam Ediyor

Bundan tam bir yıl önce 10.000 dolar bandında işlem gören BTC haber yayın saatleri itibariyle 47.506 dolardan işlem görüyor. Değerini neredeyse 5 kat arttıran kripto para lideri büyük işlere de imza atmayı başardı. Örneğin ülkelerin kabul etmeye başladığı bir varlık olan BTC bu sayede milyonlarla doğrudan temas halinde. Buna ek olarak yeni ülkelerin de bu durumu araştırmasıyla ilerleyen günlerde benzer haberleri duyma ihtimalimiz oldukça fazla olacaktır.

Geleneksel yatırım araçlarının durumuna baktığımızda Bitcoin bir kez daha farkını ortaya koyuyor. Bu kadar kısa sürede önemli bir artış yaşayan kripto para lideri halen yükseliş sinyalleri gösteriyor. Artık dijital altın fikrinin de benimsendiği Bitcoin ilerleyen günlerde 50.000 doların üstüne tekrardan çıkabilir. Bu yüzden de daha yakından izlenmesi yararlı olacaktır.

Dogecoin ve Shiba Inu Arasındaki Rekabet Kızışıyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin Tekrardan 64.000 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı

Bitcoin Tekrardan 64.000 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) gece saatleri itibariyle tekrardan rekora koşuyor. Şu anda 64.200 dolardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.