Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin (BTC) 42.000 Seviyesinde Dansına Devam Ediyor!
Binance %20 İndirim
Bitcoin (BTC) 42.000 Seviyesinde Dansına Devam Ediyor!
Bitcoin (BTC) 42.000 Seviyesinde Dansına Devam Ediyor!

Bitcoin (BTC) 42.000 Seviyesinde Dansına Devam Ediyor!

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) son günlerde 42.000 seviyesindeki gelgitli dansına devam ediyor. Sürekli olarak bu direnci kırmaya çalışan BTC için artık ayıların gücünün tükendiği düşünülüyor. Eğer böyle bir durumda boğalar gerekli desteği alabilirse tekrardan 44.000 denemelerini görebiliriz. Peki Bitcoin için bu haftaki beklentiler neler? İşte detaylar..

Kripto Para Liderinde Son Durum (19 Ocak)

TradingView verilerine göre uzun bir süredir aynı seviyede seyir eden BTC 42.000 noktasında asılıp kalmış durumda. Ancak bu hafta önemli bir çıkış görülmesi bekleniyor. Özellikle de kripto para piyasalarına kurumsalların yeniden akınıyla toplu alımlara sahne olunduğunu görebiliriz. Bu durum da BTC fiyatını doğrudan yukarıya taşıyacak güce sahip olacaktır.

Popüler Analistten Bitcoin İçin Önemli Tahmin!

Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe de kısa bir süre önce Bitcoin için önemli bir tahminde bulundu. Yaptığı açıklamalarda 39 ila 40 bin dolar seviyelerinin önemine dikkat çeken ünlü isim ““Fiyatın 39-40 bin dolar arasında tutulması, alıcıların geri döndüğünü ve yükseliş beklentisi içine girdiklerini doğrular.” açıklamasında bulundu. Kısaca yatırımcıların tekrardan piyasalara dahil olacaklarını belirten analist önümüzdeki süreçte bir çıkış bekliyor.

BSC Ağı Üzerindeki En Fazla Oyuncuya Sahip “Play to Earn” Oyunları

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Piyasalar Çakılırken El Salvador BTC Toplamaya Devam Ediyor

El Salvador, Yaşanan Düşüşlerin Ardından 500 Bitcoin Satın Aldı

Başkan Nayib Bukele tarafından açıklanana göre El Salvador, Pazartesi günü 500 BTC satın aldı. Bukele …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.