Binance %20 İndirim
hodl btc cryptopunk holdings

Bitcoin (BTC) Analiz: Kripto Liderinde Bir Sonraki Seviye Ne? (1 Ağustos)

Bitcoin fiyatı, kısa bir düşüş trendine girmek için makul nedenler gösteriyor. Bununla birlikte de önümüzdeki günlerde yatırımcılar dikkatli olmalıdır.

Bitcoin fiyatı nasıl görünüyor?

Bitcoin fiyatı önümüzdeki günlerde günlük yatırımcılar için sorunlu olabilir. Teknikler, trend başarısızlığının açık kanıtlarını göstermeye başlıyor. Göreceli Güç Endeksi, günlük grafikte kendini gösteren düşüş eğilimi ile net bir çift tepe oluşumu olarak düşüş eğilimini karıştırmakta. Ancak BTC fiyatının daha yüksek likidite hedefleri var, bu noktada da özellikle henüz kırılmamış olan 26.000 dolar seviyesi karşımıza çıkıyor.

Bitcoin fiyatı şu anda 22.973 dolardan işlem görüyor. BTC fiyatı, mevcut aşırı tıkanıklık bölgesinden uzaklaşırken son iki haftadır kama şeklinde büyüyor gibi görünüyor. Bunun gibi modeller genellikle yatırımcıları pozisyonlarını en son fiyat hareketine dayandırmaya çekmek için tasarlanmış para tuzaklarıdır. Ancak, daha büyük zaman dilimleri farklı bir senaryo anlatmaya başlar. Bu hafta bazı geri çekilmeler olabilir, ancak yatırımcılar, her iki yönde yanlış kırılmalara ve salınımlara neden oldukları bilindiğinden, hareket eden önde gelen diyagonal formasyonların kırılması en zor olanı olduğunun farkında olmalıdır.

Çapraz desen, ikili senaryo için vurgu yapıyor. BTC fiyatı çapraz başlangıç ​​noktasına 18.800 dolardan düşebilir veya 32.000 dolara doğru daha büyük bir harekete başlayabilir.

Bugün itibariyle, yükseliş makro tezi 13.880 dolarda kalıyor. Buna ek olarak, eğer 26.000-26.700 dolarlık bölgede likidite yakalanırsa, hafta boyunca daha sıkı direnç noktalarıyla ikinci bir tez ortaya çıkabilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.