Binance %20 İndirim
Bitcoin (BTC) 42.000 Seviyesinde Dansına Devam Ediyor!

Bitcoin (BTC) Fiyatında Sonraki Hamle Ne Olacak?

Bitcoin (BTC) fiyatı güçlü bir şekilde toparlandı ve 22.000 dolar seviyesinin üzerine çıkarak yatırımcı duyarlılığında bir artışa işaret etti. Ayrıca, BTC fiyatlarındaki son artış, günlük adres sayısında büyük bir artışa da neden oldu. Şu anda bu veriler haftalık ortalama 410.000 adres civarında. Haftalık ortalama adreslerin 415.000’in üzerine çıkması, boğa hareketini teyit edebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatında boğa hazırlığı

Ayı piyasasında Bitcoin fiyatı artmaya devam etse de, BTC fiyatının düşüp düşmeyeceği sorusu sorulmaya devam ediyor. Tarihsel olarak bakıldığında Eylül ayı, Bitcoin için iyi bir ay olmadı ve Fed’in 21 Eylül’de oranları 50 mi yoksa 75 baz puan mı artıracağına karar verecek olan TÜFE verileri arasında oynaklık da arttı. Ayrıca Ethereum Merge, bu hafta Bitcoin ağının etkinliğini de etkiledi.

Kripto para analisti Ali Martinez 12 Eylül’de attığı bir tweette “dip burada olabilir!” dedi. Bitcoin, haftalık ortalama 410.000 adresle günlük adres sayısında artış gördü. Ortalama haftalık adres sayısı 415.000’e çıkarsa, bu iyi bir görünüm olacaktır. Böylece BTC boğaları ayıların yerini alabilir.

“Ağdaki yeni günlük BTC adreslerinin sayısı, haftalık ortalama 410.000 adresle hızla artıyor gibi görünüyor. 415.000 BTC adresinin üzerinde devam eden bir hareket, yükseliş görünümünü doğrulayabilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Bitcoin Gözünü Bu Seviyeye Dikmiş Durumda! 7 Temmuz BTC Analiz

Bu Seviyelerden Bitcoin Alınır mı? 13 Kasım BTC Analiz

Bitcoin fiyatı arka arkaya üç gün düşerek %6,5 değer kaybetti. Devam eden satışlarla fiyatlar %3,8 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.