Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin (BTC) İçin 60.000 Direncini Kaybetme Korkusu Devam Ediyor
Binance %20 İndirim
Bitcoin (BTC) İçin 60.000 Direncini Kaybetme Korkusu Devam Ediyor
Bitcoin (BTC) İçin 60.000 Direncini Kaybetme Korkusu Devam Ediyor

Bitcoin (BTC) İçin 60.000 Direncini Kaybetme Korkusu Devam Ediyor

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) için 60.000 direncini kaybetme korkusu halen geçmiş değil. Devam eden bu korkunun yaşandığı 31 Ekim itibariyle BTC değeri ise 60.530 dolar olarak görülüyor. Neredeyse sınırdan işlem gören Bitcoin için 60.000 dolarlık nokta psikolojik olarak da oldukça önemli. Peki Bitcoin bu noktayı kaybedebilir mi, gelin bu durumu birlikte ele alalım..

Bitcoin 60.000 Dolardan Aşağıya İner mi?

Bitcoin 31 Ekim Analiz
Bitcoin 31 Ekim Analiz

Stuba tarafından paylaşılan bir tabloda Bitcoin için değer hamini yer alıyor. Buna göre de Bitcoin için aşağı yönlü olan ilerleyiş artık bir son bulabilir. Yapılan tahminler BTC/USDT paritesinin tekrardan 63.000 dolar üstüne çıkacağı yönünde. Yatırımcıları heyecanlandıran bu durum birçok kişinin de desteğini kazandı.

Son günlerde 62.000 dolardan aşağı yönlü çekilen Bitcoin önemli bir düzeltme yaşadı. Ancak birçok kişi bu durumdan korkulmaması gerektiğini düşünüyor. Buna ek olarak bu düzeltmenin oldukça normal olduğu ve iyi atlatıldığı da yine gelen görüşler arasında. Bu yüzden şuan için sakinliği korumak daha iyi olacak gibi görünüyor.

Yüksek Kazanç Sağlayan Shiba Inu Yatırımcısı Tutmaya Devam Ediyor

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Piyasalar Çakılırken El Salvador BTC Toplamaya Devam Ediyor

El Salvador, Yaşanan Düşüşlerin Ardından 500 Bitcoin Satın Aldı

Başkan Nayib Bukele tarafından açıklanana göre El Salvador, Pazartesi günü 500 BTC satın aldı. Bukele …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.