Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin (BTC) İçin Kırmızı Alarm! 30.000 Doların Altına İnildi
Bybit
Bitcoin (BTC) İçin Kırmızı Alarm! 30.000 Doların Altına İnildi
Bitcoin (BTC) İçin Kırmızı Alarm! 30.000 Doların Altına İnildi

Bitcoin (BTC) İçin Kırmızı Alarm! 30.000 Doların Altına İnildi

Uzun bir süredir yatay olarak seyrine devam eden Bitcoin (BTC) bayramda hiç de sevindirmedi. Gün içerisinde 29.360 dolar seviyelerine kadar inen Bitcoin şu anda 29.709 dolardan işlem görmekte.

Bitcoin (BTC) Tepetaklak Düşmeye Devam Ediyor!

Uzun bir süredir yatırımcısına kazandırmayı unutturan Bitcoin adeta tepetaklak düşmeye devam ediyor. Gün içerisinde 29.000 dolar desteğine tutunan kripto para lideri için tehlike çanları hiç çalmadığı kadar hızlı çalmakta.

Bitcoin’de yaşanan bu düşüşe ilişkin birçok senaryo ortaya atıldı. Ancak bunlardan en güçlü olanı Grayscale yatırımcılarının kilitli olan varlıklarının açılması oldu. Bundan tam 6 ay öncesine göre yaklaşık %50 zarar ile açılan kilitlerin ardından birçok kurumsal yatırımcı piyasadan çıkmaya karar verdi. Bu nedenle de piyasada büyük bir satış baskının oluştuğu düşünülüyor.

Binance CEO’su CZ Olayın Normal Olduğunu Anlatmaya Çalışıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’nin CEO’su CZ de yaşanan düşüşe ilişkin bir paylaşımda bulundu. Bundan bir yıl öncesi için Bitcoin’in 3.000 dolara düşmesine endişe duyduklarını hatırladığını belirten ünlü isim yatırımcıları sakinleştirmeye çalışıyor. Durumun oldukça normal ve yaşanabilir bir şey olduğunu aktarmaya çalışan CZ şu anda sakinliğini korumaya devam ediyor.

Mehmet Aydın Bitcoin’de Parasını 10’a Katladığını Açıkladı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride

Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) 1 yıl önceki değerinden 4 kat daha ileride. Bu verilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.