Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin (BTC) İçin Yükseliş Sinyalleri! 4 Temmuz BTC Analiz
Bybit
Bitcoin (BTC) İçin Yükseliş Sinyalleri! 4 Temmuz BTC Analiz
Bitcoin (BTC) İçin Yükseliş Sinyalleri! 4 Temmuz BTC Analiz

Bitcoin (BTC) İçin Yükseliş Sinyalleri! 4 Temmuz BTC Analiz

Uzun bir süredir kripto para piyasaları üzerinde bulunan kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya başlamış gibi görünüyor. Bununla birlikte bir süredir artışta olan kripto para lideri Bitcoin (BTC) için de olumlu haberler gelmeye başladı. İşte detaylar…

Bitcoin (BTC) 4 Temmuz Analiz

Bitcoin (BTC) 4 Temmuz Analiz

Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle 35.513 dolardan işlem gören Bitcoin (BTC) son birkaç gündür yükselişini sürdürüyor. Eski performansına yakın bir seyir çizen BTC için yapılan tahminler ise oldukça olumlu. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de Bitcoin madencilik zorluğundaki düşüş olarak nitelendiriliyor. Yakın zamanda %30 civarında düşen madencilik zorluğu şuanda madencileri sektöre daha olumlu bakar bir hale büründürmüş durumda. Ayrıca şu anda zorluk az olduğu için de madenciler daha kısa sürelerde blokları kazabiliyorlar. Buna bağlı olarak da bu seviyelerden satış yapmalarına iten bir sebep doğmamakta. Sürekli olarak biriktirilen ve piyasa için bir dayanak vazifesi gören bu kripto paralar yatırımcıları da canlandıran faktörlerin başında geliyor.

Bitcoin Madenciliğine Hücum!

Yazımızın içerisinde de belirttiğimiz gibi şu anda Bitcoin madenciliği oldukça kazançlı bir durumda. Bu yüzden de söz konusu sektöre adeta hücum edildiğini söyleyebiliriz. Hatta durumu anlayabilmeniz adına bir örnek verelim. Şu anki Bitcoin madencilik zorluğu fiyatın yaklaşık 9.000 dolar olduğu anlar ile hemen hemen aynı seviyelerde. Ancak şu anda BTC fiyatı bunun yaklaşık 4 katı olduğu için zorluk ve kazanç oldukça cezbedici bir durumda.

Uzak doğudan gelen kısıtlamalara rağmen ayakta duran kripto para lideri BTC şu anda birçok analist tarafından bir altın olarak nitelendiriliyor. Çıkış için de önümüzde uzun bir süre kalmadığını belirten birçok analist kurumsal yatırımcıların bu seviyelerden toplamaları için son şansları olduğuna dikkat çekmekte. Bu yüzden dilerseniz sizler de BTC için içinde bulunduğumuz seviyeleri kendi stratejileriniz ile birleştirebilirsiniz.

Çin’den Bitcoin (BTC) Yatırımcılarını Korkutan Açıklama!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride

Bitcoin (BTC) 1 Yıl Önceki Değerinden 4 Kat Daha İleride

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) 1 yıl önceki değerinden 4 kat daha ileride. Bu verilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.