Ana Sayfa / Bitcoin / Bitcoin (BTC) Tüm Zamanlar Rekorunu Yıkıp Geçti
Bybit
Bitcoin (BTC) Tüm Zamanlar Rekorunu Yıkıp Geçti
Bitcoin (BTC) Tüm Zamanlar Rekorunu Yıkıp Geçti

Bitcoin (BTC) Tüm Zamanlar Rekorunu Yıkıp Geçti

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) uzun bir süredir bekleneni yapmayı başardı. Son 24 saat içerisinde önemli bir çıkış yakalayan BTC bununla birlikte tüm zamanlar rekorunu da yıkıp geçti. Bundan 6 ay öncesinde 64.000 doların üstü ile kırılan rekor bugün 67.000 dolara kadar taşınmış durumda.

Bitcoin (BTC) 67.000 Dolara Dayandı

Bitcoin BTC 20 Ekim Analiz
Bitcoin BTC 20 Ekim Analiz

Tradinview verilerine göre Bitcoin şu anda 66.427 dolarlık bir değerden işlem görüyor. Son günlerde yatırımcısının yüzünü güldüren BTC için bu durumu grafikten de okuyabiliyoruz. Grafiğini yeşil mumlarla dolduran kripto para lideri ETF haberleri ile satın alma trendine girdi. Buna ek olarak Bitcoin ETF girişimine olan ilgi de rekor bir seviyeye ulaşmış durumda. İlk günden rekor kıran ETF piyasalara da etki yapmış görünüyor.

Pancake Hunny DeFi Protokolü Hack Saldırısına Uğradı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Yüz Milyonlarca Dolarlık Bitcoin (BTC) Hareketleri Dikkatleri Üzerine Topladı

Dev Bitcoin (BTC) Transferleri Dikkatleri Üzerine Topladı

Büyük kripto para transferlerini duyuran Whale Alert tarafından bugün ilginç Bitcoin transferleri dikkatleri üzerine toplamış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.