Binance %20 İndirim
Bitcoin (BTC) Yatırımcısını Neler Bekliyor? Bitcoin 20 Haziran Analiz
Bitcoin (BTC) Yatırımcısını Neler Bekliyor? Bitcoin 20 Haziran Analiz

Bitcoin (BTC) Yatırımcısını Neler Bekliyor? Bitcoin 20 Haziran Analiz

Oldukça heyecanlı ve bir o kadar da hareketli bir haftayı geride bıraktığımız kripto para piyasalarında Bitcoin için de büyük değişiklikler yaşandı. Bir atak yaparak 40.000 doların üstüne çıkmayı başaran kripto para lideri ne yazık ki o seviyelere tutunmayı başaramamış durumda. Şimdi ise BTC’nin önümüzdeki haftaki performansının ne olacağı büyük bir merak konusu. Dilerseniz gelin bu konuyu birlikte ele alalım.

Bitcoin (BTC) 20 Haziran Analiz

Bitcoin BTC 20 Haziran Analiz

Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle 34.850 dolardan işlem görmekte olan Bitcoin son 24 saatlik süreçte %3 oranında değer kaybetti. Güney Kore ve Çin’den peşi sıra gelen kötü haberlerle düşüş trendi yakalayan Bitcoin bu durumu halen devam ettiriyor. İşin daha korkutucu yanı ise bu düşüşün bir süre daha devam edebilecek olması. Gün içerisinde 33.000 seviyelerine kadar gerileyen kripto para liderinin 30.000 doları test etmesinden korkuluyor. Özellikle de önümüzdeki süreçte Çin’deki madencilerin Amerika’ya taşınmaları bu korkuyu daha da güçlendiriyor. Şimdiden hash oranında büyük bir düşüşün görüldüğü BTC’nin taşınma sürecinde daha da değer kaybettiğini görebiliriz. Bu yüzden önümüzdeki hafta ani değer değişimlerine karşı şimdiden pozisyonlarınızı almanız en sağlıklısı olacaktır.

Bitmain Yeni Performans Canavarı Madencilik Cihazı Antminer L7’yi Tanıttı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Avalanche (AVAX) Durdurulamıyor! Yüzde 100'ün Üzerinde Artış Yaşadı

Avalanche Ağında Yeni Gelişmeler ve AVAX Fiyat Tahmini (2 Ekim)

AVAX, ekosistemlerinde her biri iyi bir şey gibi görünen birkaç ilginç gelişmeden sonra son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.