Ana Sayfa / Haberler / Bitcoin Cash Fiyatı Bin Kat Artabilir!
Bitcoin Cash Fiyatı Bin Kat Artabilir
Bitcoin Cash Fiyatı Bin Kat Artabilir

Bitcoin Cash Fiyatı Bin Kat Artabilir!

Advertisements

Bitcoin.com adresinin eski CEO’su olan Roger Ver, yapmış olduğu “Bitcoin Cash fiyatı bin kat artabilir.” açıklaması ile tekrardan gündeme gelmeyi başardı. Katıldığı bir programda kripto paralar üzerine çeşitli konuşmalar yapan Roger Ver, BCH ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Bunlardan en çarpıcı olanı da Ver’in yapmış olduğu fiyat tahminiydi. Kısa süre içerisinde BCH fiyatlarının yaklaşık bin kart artabileceğini öne sürdü. Bitcoin Cash’in en sıkı destekçilerinden olarak tanınan Roger Ver, umutlu konuşmalar yaptı. Ancak, kendisine destekçi sayısı da bir hayli fazla.

“Ben kripto paraların gelip geçici olmadıklarını ve kullanılmaya devam edeceklerini düşünüyorum. Kripto paralar arasında özellikle Bitcoin Cash çok ilgi çekici. Bitcoin Cash tüm dünyanın kullandığı bir para birimi olabilir ve BCH’nin değeri bin kat artabilir.”

Bitcoin Cash’in eşler arası bir para birimi olduğunu savunan Roger Ver, gelecekte milyonlarca insanın BCH kullanmasına olumlu bakıyor. Bu yüzden de ilerleyen dönemlerde fiyat olarak büyük bir sıçrama yapacağına inanmakta.

Neredeyse tüm kripto para birimlerinin çalkantılı fiyatlar yaşadığı şu dönemde bu söz her ne kadar fazla uçuk gelse de, ünlü ismin destekçi sayısı bir hayli fazla. Bunların arasında elinde binlerce BCH bulunan çeşitli yatırımcıların da bulunduğunu hatırlatmak gerek. Biraz zamana ihtiyaç duyulduğunun altını çizen Roger Ver, kripto paraların geleceği açısından umutlu. Gelecekte kripto paraların insanlığın işini büyük ölçüde kolaylaştıracağını düşünen eski CEO, yatırımlarına BCH üzerinden devam edecek gibi görünüyor.

Bitcoin Faizi İle Kripto Para Kazanmak Mümkün

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Çin’in Ulusal Blockchain Projesine Polkadot Desteği Ekleniyor

Advertisements Çin’in Ulusal Blockchain Projesine Polkadot Desteği Ekleniyor. Çin hükümeti tarafından desteklenen blok zinciri girişimi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.