Ana Sayfa / Altcoinler / Bitcoin Cash ve Polyon İçin Son Durum Ne? (18 Haziran)
Binance %20 İndirim
Polygon (MATIC) Projesi İçin Önemli Yatırım İddiası

Bitcoin Cash ve Polyon İçin Son Durum Ne? (18 Haziran)

Bitcoin 20.000 dolarlık destek noktasından düştüğü gün BCH için farklı bir senaryo izlendi ve bugün itibariyle bu yükseliş kendini göstermeyi başardı. BCH hafta sonu başında neredeyse %7 yükselirken, MATIC Nisan ayından bu yana en düşük seviyesine gerilemiş durumda.

Bitcoin Cash (BCH)

Kripto piyasalarındaki bir başka düşüş trendi ve kırmızı dalgasına rağmen, BCH bundan kaçınmayı başardı ve bunun yerine neredeyse %10 oranında yükseldi.

BCH/USD işlem çifti için günün erken saatlerinde 123.3 dolarlık gün içi en yüksek seviyesine ulaşıldı ve 109.11 doların altına düştükten sonra tekrardan yükseliş görüldü.

Cuma gününün en düşük seviyesi, BCH tarafından Şubat 2019’dan bu yana görülen en düşük seviyeydi ve fiyatların son 110 dolarlık desteğin altına düşmesiyle geldi. Ancak, bu üç yılın en düşük seviyesinden sonra, boğalar bu noktadan itibaren fiyatları yükseltmek için birlikte çalıştılar.

Haber yayın saatleri itibariyle Bitcoin Cash (BCH) için 118.24 dolarlık noktadan işlem görülmekte.

Polygon (MATIC)


BCH birkaç yılın en düşük seviyesinden yukarıya doğru hareket ederken, MATIC ise hafta sonu başında fiyatlarda yaşanan düşüşe karşı yeterli direniş gösteremedi.

Cumartesi günü, MATIC/USD işlem çifti 0.3631 dolara düştü ve bu, dünün en yüksek seviyesi olan 0.406 dolardan neredeyse %10 daha az. MATIC’in düşüşü, fiyatların 1,37 dolardan indiği zorlu üç ayın ardından şimdi 15 ayın en düşük seviyesine denk geliyor.

Bu güçlü satışlara rağmen, MATIC ilk 20 kripto para birimi arasında kalmaya devam ediyor, ancak düşüşün devam etmesiyle birlikte orada kalmakta zorluk çekebilir.

Haber yayın saatleri itibariyle, MATIC için 14 günlük RSI, 12 Mayıs’tan beri kırılmamış olan 27 puanın biraz üzerinde geziniyor. Bu değişirse, ayılar fiyatları 0,3000 dolara ve ardından bunun da altına doğru çekmeye çalışacaktır.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.