Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin Son 24 Saatte Düşüşe Geçti | Bitcoin’de Son Durum Ne?
bitcoin son 24 saat içerisinde düşüşe geçti
bitcoin son 24 saat içerisinde düşüşe geçti

Bitcoin Son 24 Saatte Düşüşe Geçti | Bitcoin’de Son Durum Ne?

Uzun sürmesi ön görülen altcoin hareketliliğinin ardından yatırımcısına bir türlü istediği kazancı sağlayamayan bitcoin, son 24 saatte düşüşe geçti ve 10.000 doların altlarına kadar uzandı. Yakın bir zamanda 9.500 doları gören bitcoin son birkaç saattir yaşadığı toparlamanın ardından tekrar eski düzenli ve yükseliş yönlü hareketine devam edecek gibi görünüyor. Peki bitcoinde son durum ne?

Bitcoin Fiyat Durumu

Şuanda tam 10.000 dolar bandında seyreden bitcoin için uzmanlara göre yakın zamanda yatırımcıları üzecek bir düşüş akımı yaşanacak. Bu hareket ise altcoinlerde yaşanan hareketlilik ve bitcoin madencilik zorluğundaki aşırı artış gibi doğrudan etmenlere bağlanmakta. Bitcoin teknolojisi her ne kadar artık yaşamımıza kadar indirgenmiş yaygın bir teknoloji haline gelse de piyasalara bu hareketin yansıması bir hayli uzun sürebilir. Bu yüzden eğer ki aklınızda bitcoine yatırım gibi bir düşünce varsa bunu biraz bekletebilir veya alternatifleri olan altcoinlere doğru yönelebilirsiniz. Bu sizin için kısa vadede daha çok kazanç anlamına gelecektir.

Bitcoin 20 Eylül Fiyat Analizi

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Son birkaç gündür kripto para piyasaları sessizliğini koruyor. Bu durum da “Düşüş kapıda mı?” sorusunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.