Binance %20 İndirim
bitcoin fiyatları ne yönde gidecek
bitcoin fiyatları ne yönde gidecek

Bitcoin Fiyatları Hangi Yöne Gidecek?

Bir süredir yatırımcısını üzen Bitcoin fiyatları, hala insanlara bir umut ışığı sunabiliyor. Düşüş grafiklerinin başlamasından bu yana uzun bir süre geçtiği gibi birçok insan panik yaparak ellerindeki Bitcoin’lerini bir an önce satarak zararlarını minimalize etmeye çalıştı. Bu fikir anlık olarak ne kadar mantıklı gelse de birçok kripto para uzmanına göre Bitcoin’leri satmak hiç de mantıklı bir hareket değil. Bu yüzden tavsiye edilen hareket şuan için sakin olmak ve beklemekten başka bir şey değil.

Bitcoin İle Kara Para Aklamaya 20 Yıl Ceza

Bitcoin’de Düşüş Devam Ediyor

Düşüş grafiğini sürdüren Bitcoin’de birçok kişi çoktan cüzdanlarını boşalttı. Ancak, bu kişilerin küçük hacimlere sahip olduklarını ve de bu yüzden piyasaya etkilerinin kısıtlı olduğunu hatırlatmak gerek. Şuanda birçok Bitcoin boğası ve balinası olarak adlandırılan yüksek hacimlere sahip kullanıcılar kripto paralarını ellerinde tutarak ısrarlı bir şekilde yükselişi beklemekte. Tahminlere göre 2019 yılının sonları Bitcoin için hiç de parlak değil. Ancak, 2020 yılı başlarında kripto para liderinin fiyatlarında bir anda devasa yükselişler görmemiz mümkün. Bu her ne kadar sadece bir tahminden ibaret olsa da insanların buna inancı oldukça yüksek. Hatta McAfee bile 2020 yılının Bitcoin için gelecek vaat ettiğine inananlar arasında olduğunu kaydetmişti.

https://habercoin.net/coinler/BTC/bitcoin/USD/

Yukarıda anlatılan detaylardan yola çıktığımızda şuan için sizler açısından küçük kayıplar sorun değilse tavsiyemiz kesinlikle biraz daha sabretmek ve en azından yıl sonunu beklemek olacaktır. Yaz dönemlerinde Bitcoin fiyatlarının erimesinden uzun bir süredir birçok kripto para yatırımcısı rahatsız. Piyasaların sene sonu ve 2020 başlarında yukarılara doğru çıkış yapacağına herkesin inancı tam.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.