Binance %20 İndirim
Bitcoin Gold Yatırımcısını Bu Hafta Neler Bekliyor?
Bitcoin Gold Yatırımcısını Bu Hafta Neler Bekliyor?

Bitcoin Gold Yatırımcısını Neler Bekliyor? BTG 10 Haziran Analiz

Bir çatallanma sonucu oluşan Bitcoin Gold son 24 saatte oldukça hareketli anlar yaşadı. Yatırımcısına bu süreçte kısa süreli %10’u aşan bir kazanç sunan BTG performansıyla göz dolduruyor.

Bitcoin Gold (BTG) 10 Haziran Analiz

Bitcoin Gold (BTG) 10 Haziran Analiz

Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 71.64 dolardan işlem gören Bitcoin Gold performansıyla BTC’yi dahi geride bırakmayı başardı. Şu anda market hacmi açısından 66. sırada bulunmasına rağmen rakiplerine kıyasla iyi bir grafik çizdiğini söyleyebiliriz. Bunda da son zamanlarda kurumsal yatırımcıların büyük bir katkısı olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Çizdiği grafikle güven veren BTG hakkında merak edilen bir konu ise artışın devam edip etmeyeceği. Birçok analist bu konuda fikir ayrılığına düşse de genel durum ağır bir düşüşün beklenmediği yönünde. Sizler de Bitcoin Gold’u yakın takibinize alarak fırsatları yakalamaya çalışabilirsiniz.

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Avalanche (AVAX) Durdurulamıyor! Yüzde 100'ün Üzerinde Artış Yaşadı

Avalanche Ağında Yeni Gelişmeler ve AVAX Fiyat Tahmini (2 Ekim)

AVAX, ekosistemlerinde her biri iyi bir şey gibi görünen birkaç ilginç gelişmeden sonra son zamanlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.