Binance %20 İndirim
Bitcoin (BTC) Gün İçerisinde %40 Değer Kazanmayı Başardı
Bitcoin (BTC) Gün İçerisinde %40 Değer Kazanmayı Başardı

Bitcoin Gün İçerisinde %40 Değer Kazanmayı Başardı! 20 Mayıs BTC Analiz

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) son birkaç gündür inanılmaz bir şekilde değer kaybı yaşamaktaydı. Gün içerisinde de yine 30.000 dolar seviyelerine kadar gerileyen BTC son 24 saat içerisinde önemli bir atak yaparak 42.000 dolara kadar ulaşmayı başardı. Böylece 24 saat içerisinde %40 civarı bir yükseliş yaşayan BTC kısa vadede yatırımcısına ve özellikle de dipten toplayanlara iyi miktarda kazanç sağlamış durumda. Peki önümüzdeki günlerde yatırımcıyı neler bekleyebilir gelin birlikte inceleyelim.

Bitcoin (BTC) 20 Mayıs Analiz

Bitcoin (BTC) 20 Mayıs Analiz

Gün içerisinde yine şiddetli dalgalanmaların görüldüğü Bitcoin için oldukça hızlı bir işlem trafiği olduğunu söylemek mümkün. Risk almayı seven birçok yatırımcı gün içerisinde bu dalgalanma seviyelerinin arasında kazanç sağlamaya çalışırken birçoğu da bunu başarmış gibi görünüyor. Gün içerisinde %40 civarı yükselen kripto para liderinin bir sonraki hedefi ise şu anda yakaladığı 42.000 seviyelerinde bir destek oluşturma yönünde. Ancak bunun öncesinde 40.000 seviyesindeki direnç noktasını destek noktasına çevirebilirse Mayıs ayı içerisinde tekrardan eski formunu yakalayabilir. Bu yüzden kripto para yatırımcılarının özellikle önümüzdeki birkaç gün için gözlerini monitörlerinden ayırmamaları gerekiyor diyebiliriz.

Chiliz (CHZ) Yeni Anlaşmalarını Duyurmasıyla Yükselişe Geçti

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.