Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin İçin Ayı Sezonu Yakında!
bitcoin için ayı sezonu geliyor olabilir
bitcoin için ayı sezonu geliyor olabilir

Bitcoin İçin Ayı Sezonu Yakında!

Son zamanlarda en çok değer kaybeden kripto para birimlerinden birisi olan Bitcoin, vermiş olduğu sinyallerle bazı uzmanlara göre yeni bir ayı sezonuna işaret ediyor olabilir. Bitcoin için daha öncesinde değer tahmini yapmak her ne kadar zor olsa da bazı sinyaller genelde doğru çıkabiliyor. Daha öncesinde yaşanan olağanüstü çıkışlar öncesi verilen sinyallerden yola çıkılarak yeni bir benzetilme yapıldı. Bu benzetilmeye göre de yakın bir zamanda bir ayı sezonu geliyor diyebiliriz.

bitcoin fiyat analizi
bitcoin fiyat analizi

https://habercoin.net/coinler/BTC/bitcoin/USD/ adresinde Bitcoin’e ait son 3 aylık grafiklere baktığımızda düşüş sonrasında neredeyse her zaman çıkış yakaladığını görebiliyoruz. Bu seferki tahmin de ilk dayanağını buradan alsa da çok daha geniş bir aralık üzerinden yürütülmektedir. Neredeyse son 2 yıldaki hareketlerine bakarak bir sonuca varılan bu analize birçok uzman destek vermekte. Onların da bu fikre güvenmesini sağlayan en önemli sebep şüphesiz ki kripto para dünyasındaki yeni gelişmeler ve yeni bir yatırım hazırlığı olduğuna dair dedikodular. Bunlar her ne kadar elle tutulur iddialar olmasa da Bitcoin için birçok kez bu tarz sürprizlerle karşılaşıldı ve bundan sonra da bu ve buna benzer çıkış sürprizleri ile karşılaşılacaktır.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin'deki Durgunluk ve Düşüş Altcoinleri Harekete Geçirdi

Bitcoin’deki Durgunluk ve Düşüş Altcoinleri Harekete Geçirdi

10.000 dolar seviyesini aşması beklenirken yaşanan durgunluk ve onu takiben düşüş altcoinleri harkete geçirmiş gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.