Ana Sayfa / Bitcoin / Bitcoin ile Çiğ Köfte Satan Girişimci Neden 3 Şubesinden Oldu?
Bitcoin ile Çiğ Köfte Satan Girişimci Neden 3 Şubesinden Oldu

Bitcoin ile Çiğ Köfte Satan Girişimci Neden 3 Şubesinden Oldu?

Türk halkı beklenmedik bir şekilde kripto para sektörüne yoğun  ilgi gösteriyor. Hatta bu ilgi o kadar fazla ki bitcoin ile ödeme kabul eden bir çiğköfte dükkanının hikayesi de buna çok benzer. Çorum’dan gelen bir habere göre Serkan Haylaz adındaki kripto para yatırımcısı, twitter’dan paylaştığı açıklamada bitcoin ile çiğköfte sattığını ifade etti olayın garip kısmı ise şimdi başlıyor.

Serkan Haylaz, twitter’da yaptığı açıklamada ” Bitcoin 3000-3500 dolar iken bitcoin ile çiğ köfte satıyordum. Aldığım Bitcoinleri satmasaydım şuan Çorum’da üç şubem vardı.

Serkan Haylaz’ın yapmış oldupu girişim o dönemde oldukça ilgi çekmiş. Çorum’lu girişimcinin bitcoin ile kaç adet çiğköfte sattığını pek bilmesek de kaybı büyük anlaşılan. Almış olduğu Bİtcoinleri tutmak yerine harcamayı tercih eden Haylaz, üç şube açacak kadar paradan oldu. Günümüzde kripto para kullanımı iyice artıyor ve pek çok işletme artık bitcoin ile ödeme kabul etmeye başladı. Önümüzdeki günler de yine benzer işletmeler, aldığı bitcoinleri sattığı için böyle bir haber verecekmiyiz bilemiyoruz, ancak bitcoin pişmanlığı yaşayan kişi sayısı hiç de azımsanacak seviyede değil.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Bitcoin Tekrardan Yükselişte | Hedef 10.000 Dolar

Bitcoin Tekrardan Yükselişte | Hedef 10.000 Dolar

Son 24 saatte %3 oranında değer kazanan Bitcoin tekrardan yükselişte görünüyor. Yeni hedefin 10.000 dolar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.