Ana Sayfa / Analizler / Bitcoin Madencileri Mart Başından Bu Yana Devasa Gelir Elde Etti

Bitcoin Madencileri Mart Başından Bu Yana Devasa Gelir Elde Etti

Bitcoin Madencileri Mart Başından Bu Yana Devasa Gelir Elde Etti

The Block Research tarafından toplanan veriler, bitcoin madencilerinin 1,5 milyar dolardan fazla gelir elde ettiğini gösteriyor.

Devasa Gelir

Bu rakam, belirli bir ayda madencilik sektörü tarafından kazanılan en fazla geliri temsil ediyor. Mart ayının bitimine birkaç gün kaldığı göz önüne alındığında, nihai rakam mevcut 1.51 milyar dolarlık rakamı aşacak. Kazanılan fonların büyük çoğunluğu – 1,36 milyar dolar – blok başına sübvansiyonlar veya her işlem bloğunun oluşturulmasıyla kazanılan 6,25 BTC şeklinde. Verilere göre, madenciler, işlemlerinin bir sonraki bloğa dahil edilmesini daha olası hale getirmek için işlemciler tarafından ödenen 148 milyon dolarlık bir ücret kazandı.

Mart ayının tüm zamanların en yüksek rakamı, madencilerin sektör genelinde toplam 1.36 milyar $ kazandıkları Şubat ayını geçti. Yeni performans rakamları, madencilerin arka arkaya üç ay boyunca toplu olarak 1 milyar dolardan fazla para kazandıklarını gösteriyor.

The Block’un daha önce bildirdiği gibi, halka açık bitcoin madenciliği firmaları, kripto para biriminin volatil performansını yansıtan Bitcoin fiyatındaki son patlamayı geçti. Bu gelişmeler, Kuzey Amerika’daki kurumsal yatırımcıların madencilik sektöründeki ayak izlerini genişletmek için harekete geçmesiyle ortaya çıkıyor.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para Boğalar Bitcoin fiyatını dengelemeye çalışıyorlar ve başarılı olurlarsa VET, SOL, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.