Ana Sayfa / Bitcoin / ‘Bitcoin, Oyuna Henüz Başlamadı’
Bybit
btc

‘Bitcoin, Oyuna Henüz Başlamadı’

CNBC Afrika’nın “Kripto Tüccarı” programı direktörü ve Onchain Capital’in kurucusu Ran Neu-Ner, “Teknoloji, kripto para birimi akımına henüz hazır değil” diyor. Kripto para birimlerinde kitle pazarının benimsenmesi başladığında, Bitcoin ve diğer kripto paralar evrensel bir değer deposu halini alacaklarını söylüyor.

Neu-Ner Cuma günü CNBC’ye yaptığı açıklamada “henüz kripto para birimlerinin başlangıç hattına bile girmedik” dedi. CNBC Afrika’nın “Crypto Trader” adlı programın sunuculuğunu yapan ve Onchain Capital’in kurucusu olan Neu-Ner, geçtiğimiz yıldan beri Bitcoin’in izini sürüyor.

Ölçeklenemez pazar ve şifre hesaplarını açma zorluğu da bunu halk için sorunlu kılıyor. Neu-Ner, teknolojiyi anlamadan önce birçok yeni perakende yatırımcının piyasaya girdiğini de belirtti. Kendi portföyünde 40’dan fazla kripto para birimi bulunan Neu-Ner, “Evet, yeni bir dijital altın, yeni bir dijital mağazası var” dedi. “Bence bitcoin değeri olan bir şey, ancak oyun henüz başlamadı” dedi.

Neu-Ner, kripto para birimlerinde kitlesel pazarın benimsenmesinin başlamasıyla birlikte, Bitcoin ve diğer kripto paraların evrensel bir değer deposu haline geleceğini belirtti. En popüler dijital para birimlerinden biri olan Bitcoin, düzenleyici darboğazların ve olası fiyat düzenlemelerinin korkusuyla geçen haftadan itibaren sert bir düşüş eğilimine girdi. Dijital para, bir hafta içinde toplam pazar payından 125 milyar doları kaybetti.

Ancak, oynaklığın (volatilite) pazara girmesini sağladığında bile, Bitcoin’in 2018’de 20.000 dolara yükselebileceğine inanıyor. Oynaklığın piyasa için iyi olduğunu ifade etti. “Pazarın bir süre daha gergin olmasını bekliyorum. Daha sonra yeşil rengin geri geleceğine inanıyorum ve bu da momentumun tekrar başlamasına neden olacak.”

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Yüz Milyonlarca Dolarlık Bitcoin (BTC) Hareketleri Dikkatleri Üzerine Topladı

Dev Bitcoin (BTC) Transferleri Dikkatleri Üzerine Topladı

Büyük kripto para transferlerini duyuran Whale Alert tarafından bugün ilginç Bitcoin transferleri dikkatleri üzerine toplamış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.